Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 3 éve szeretem, de ő nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 éve szeretem, de ő nem szeret viszont. Hogy tudnék ebből az egészből kimászni? (lent folyt. Köv)

Figyelt kérdés

Amikor megismerkedtünk Ő 12 éves volt, én 14 :) Most 17 vagyok, és a szemem előtt nőtt fel a csaj. Amikor még megismertem, semmi melle, segge nem volt, most pedig már szószerint nő a kebelméreteivel, és testével. Az eleje szerelemnek indult, de Ő rájött, hogy nem tud engem szeretni. Barátok maradtunk. Titkon mindig vágytam rá. Februárban kissé illuminált állapotban lefeküdtünk. Elvettem a szüzességét. Azóta kb 30x létesítettünk szexuális aktust. De, az a baj, hogy, én szeretem, de Ő világosan megmondta, hogy itt nem szeretkezés, hanem kefélés van. A legutóbbi szexnek indult dolog úgy sült el, hogy szintén ittunk,ruhák már lent voltak, de dolgoztak benne a gátlások. És, akkor, benyög egy ilyet: Ha XY lennél, már rég b*sznánk. (XY a pasija, akit folyamatosan megcsal velem). Ezzel engem nagyon megbántott, pedig alig vártam már hogy vele lehessek, csókolgathassam. Csak akkor engedi hogy megcsókoljam, ha iszik, de akkor az rendes nyelves csók. Igazából nem tudom, mit tegyek, mert nem szerelmes belém, de valamiért mégis megy az ungabunga..

(Bocs a helyesírási hibákért, tudom, hogy kötőszóval nem kezdünk mondatot) :)


2009. okt. 18. 09:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%

Jesszus... az ilyen csajtól szabadulj! Sok hal van még a tengerben. :P


Azért szívat, mert hagyod, mert érzi, hogy te akarod jobban... sokkal jobban. Ha nekem nyögött volna be olyat, h "ha xy lennél már b*sznánk" én közöltem volna, hogy "de nem vagyok, és ha nem tetszik menj xy-hoz". Az más kérdés, h olyan csajba komolyan belezúgni nem hiszem, h tudnék, aki csak megcsalásra használ...

2009. okt. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
Felejtsd el, ez egy undorító kislány!
2009. okt. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Én azt tanácsolom, hogy kerüld a csajt! Vegyél erőt magadon! Ha szerelmes vagy belé és állandóan keféltek, akkor soha nem gyógyulsz ki belőle. Járni meg ne akarj vele! Tudod, "kutyából nem lesz szalonna", ha a pasiját megcsalja, veled sem tennél kivételt. Meg abba gondolj bele, hogy csak részegen fekszik le veled...mi a biztosíték rá, hogy másokkal nem csinálja? Meg abban különben is mi a jó? A szexet józanul kell átélni, ha részegek vagytok, csökken az élvezet, elmosódnak az emlékek is... Meg amúgy is, legyen benned méltóság! Számodra nem megalázó, hogy csak részegen fekszik le veled????Amíg barátok maradtok és amíg keféltek, addig te csak szenvedni fogsz ebben a "kapcsolatban".

Amúgy ez az egész történet gusztustalan, az ilyen csajokat legszívesebben leköpném! Gondolj te is arra, hogy mit éreznél a faszija helyében...

2009. okt. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

osztom a többiek válaszát, ne süllyedj a szintjére

mondjuk elfelejteni sem lesz egy egyszerű menet

2009. okt. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Volt már olyan, hogy hónapokig nem találkoztunk, de marhára hiányzott. Tudom, hogy egy büdös k*rva (elnézést a kifejezésért) , de nagyon szeretem nem tudom miért. Tudom, a szerelem elvakít. Imádom a testét, azt hogy 180 magas, imádom azt hogy vékony, szőke, kékszemű. Pont az ideálom, és álmaim csaja. Bár csak a személyisége lenne más :(
2009. okt. 18. 12:51
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb ha felhúzod a végén fizess neki érte :D.A reakciói után nem lesz nehéz kiszeretned belőle,meg amúgy se fog többet keresni...
2009. okt. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ez az "álmaim csaja" dolog tudod úgy szokott általában lenni, hogy mindenkinek úgy néz ki álmai nője, mint az a nő, akibe szerelmes. Velem legalábbis így szokott lenni. Azt értem ez alatt h pl életem első barátnője, barna hajú, alacsony volt, és akkoriban amikor a haverokkal elmentünk pl sörözni és nézegettük a nőket, nekem akkor is a barna hajú alacsony csajok jöttek be. Aztán a következő barátnőm szőke és baromi sovány volt, akkor az ideálom is ez lett. A mostani barátnőm egy mondhatni "diszkócica", de ahhoz képest az intelligensebb fajtából és mondjuk én inkább rockzenei körökben mozgok mostanában mégis inkább az ilyen fajta csajok jönnek be. Hidd el, az első szerelem mindig a legnagyobb de tudni kell otthagyni. 10 év múlva mosolyogva fogsz visszatekinteni h milyen hülye is voltál, hogy hagytad h ezt művelje veled.
2009. okt. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
100%
Tudod, ez szívás! Én is voltam hasonló helyzetben. Aztán szerelmes lettem egy másik lányba és akiért addig annyira oda voltam, mellékes lett. Most 30 felett, már mosolygok ezen. Rájöttem, arra amire Te is rá fogsz idővel... Akiért most annyira oda vagy nem más mint TAPASZTALAT!!! Tanulsz belőle. Amit most leírtam, ne agyalj rajta, most még felesleges. Majd idővel hirtelen világos lesz...... :)
2009. okt. 20. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Előző vagyok megint! Van rossz hírem is. Ha csak fele annyira vagy "lelkis", mint én, akkor még sokáig fogod szeretni azt a csajt! Sajnos ez van...
2009. okt. 20. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

leirtak alapján nincs jo hirem

fix hogy nemfogsz kiszeretni belőle mig a közeledben van

de jövöre érettségi,remélheőtleg külön város,és elfelejted

nálam is csak igy működött...évekig huztuk egymást hasonlo mod egy ididota pasival...

2009. okt. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!