Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet ebből az egészből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből az egészből valami? Én lépjek, vagy várjam meg őt?

Figyelt kérdés
Van egy srác pár hónapja ismerem. Egy baráti társaságba kerültünk. Pár hete mindig együtt házibulizunk és olyankor mindig nagyon elvagyunk.. volt hogy csókolóztunk meg kérdezte hogy összejönnék-e vele.. nem mondtam neki semmit mert tudtam hogy volt benne pia. Tegnap is volt egy buli ahol szintén megint elvoltunk. Ma pedig kimentünk páran kicsit beszélgetni meg ilyenek, és beültünk csocsózni egy helyre ahol megkért hogy legyek vele egy "csapatba" :D utána leültünk és megfogta a lábam, majd elkezdett csipkedni, én meg karmoltam. Tudom gyerekes viselkedés de akkor valahogy jó volt egy kicsit hülyéskedni vele. Később amikor elment megkérdeztem az egyik barátját hogy a srác miket mondd neki rólam. Azt mondta csak jót.. meg hogy nem csak arra kellenék neki, hanem tényleg szeret. Ezen nagyon meglepődtem hogy tényleg szeret.. mert tegnap mondta, és akkor sem volt már teljesen józan.. Fogalmam sincs mit gondoljak.. Ez hogy megfogta a lábam jelenthet valamit? Úgy érzem kezdem megszeretni.. és nem tudom hogy én lépjek, vagy várjam meg míg ő lép? Mert pl MSN-en alig beszélünk, kint meg inkább haverokkal hülyéskedünk, szinte csak bulikba vagyunk együtt.. Szerintetek?
2010. júl. 22. 23:29
 1/8 anonim ***** válasza:
hááá ez hosszúúú :D
2010. júl. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

figy! én jelenleg k*rvára szerelmes vok 1 lányba, (am nagyon jó barátok vagyunk meg minden) csak nem merem neki megmondani meg ilyenek...


szal szerintem ne kövesd a példámat:D és lépj (17/f)

2010. júl. 23. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez érdekes helyzet ha állítólagosan szeret akkor bulin kívül is elhívhatna valahova ,hogy te is lásd a szándékot nem csak akkor amikor bevan piálva...és amúgy ez a tipikus duma ,hogy nem csak arra kellenél neki stb..én is pont ilyen sráccal szívtam meg akivel dettó ez volt h bulikon elvoltunk de mást nem is akart (kapcsolatot)..de lehet a te eseted más..hát sok sikert:)de te ne fuss utána!
2010. júl. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat az utolsó kettőnek :)

azt hogy szeret az egyik legjobb barátjának mondta, és a barátja nem is akarta nekem elmondani azt mondta h bizalmas, de nagyon könyörögtem neki :D szóval fogalmam sincs mi van.. :/ :D

2010. júl. 23. 12:14
 5/8 anonim ***** válasza:

01:19-es vok. ez az én szemléletem: ha szeret (mint leírtad) és ezt elmondta a legjobb barátjának akkor, télleg nincs veszteni valód. ha a következő buliban is smárolgattok (és mondjuk enyhén piás állapotban vagytok:P)

akkor sztem mondd el neki (hisz az alkohol vmilyen szinten oldja a gátlásokat:D) máris love etc van :D

(sok sikert ;):D)

2010. júl. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

a lényeg lemaradt XD

mármint azt mondd el h neked is tetszik meg ilyesmi ha kezded megszeretni akkor ez 100% h ki fog alakulni;)

2010. júl. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönööm :)
2010. júl. 23. 14:37
 8/8 anonim ***** válasza:

hajrá :)

Amúgy, ha megfogja a combod meg kér hogy legyetek egy csapatba akkor egy kicsit már próbálkozik nem? Főleg ha smároltatok... Nem tudom ti mennyire veszitek "komolyan" a csókolózást, de én tuti nem csókolóznék senkivel, csak a barátnőmmel, akit szeretek :) Szóval ha már együtt vagyunk és érezzk, hogy szeretjük egymást

2010. júl. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!