Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akarom hogy ez tegye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarom hogy ez tegye tönkre a kapcsolatomat! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

3 hónapja jöttem össze a barátommal, akit szeretek és nagyon jól megvagyunk, de van egy kis bökkenő. Ezelőtt 8 hónappal zártam le egy több mint másfél éves kapcsolatot, és az a fiú volt az első igazi szerelmem.Nagyon sok időt töltöttünk együtt, de úgy váltunk el a fiú sértődöttsége miatt hogy azóta nem is köszön, azért mert szakítottam vele. Az az igazság, hogy azokon a helyeken(pl: a szobámba,a strandon,a faluban stb..) ahol sok időt töltöttem el vele, nem érzem jól magam a jelenlegi barátommal, egy fura,kellemetlen érzés tölt el, mintha pl a szobám "nem az ő helye lenne" vagy nem lenne ő idevaló.. azt hittem, hogy nem szeretem, de ha a barátomnál vagyunk ott semmi probléma, vagy olyan helyen ahol az előző barátommal sosem jártam. Lehetséges hogy az emlékekben élek, én már nem is tudom, de kérlek segítsetek mert sosem senkivel nem tudok igazán boldog lenni, hogyha ettől az érzéstől nem tudok megszabadulni..köszönöm:)

18/L


2013. júl. 9. 23:35
 1/5 anonim válasza:
szerintem még várnod kellett volna,persze 8hónap sok idő de lehet neked több kellett volna még..
2013. júl. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát már volt ez a kérdés pár napja is. Minek mégecce kiíri?
2013. júl. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
mert nem jött rá értelmes válasz, inkább írnál helyesen mint itt osztod az észt.
2013. júl. 9. 23:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így vagyok, annyi kivétellel, hogy a barátom szakított velem 2 hónapja, és még mindig szeretem. Azt hittem, hogy sikerült már elfelejtenem, főleg így, hogy nagyon megbántott a szakítás előtt és után, szó szerint mindennek lehordott, pedig ő csalt meg engem. Míg másokkal vagyok a városban, addig jó, de ha hazajövök, akkor még ha a tv-re nézek, akkor is előjön valami emlék vele kapcsolatban. Nagyon rossz érzés, én tudom, elhiszem neked. Egy lány azt mondta, hogy szakítás után neki még 1,5 évig rossz volt, nem tudom másra nézni, pedig kiszeretett már a fiúból, és ő szakított vele. Nem tudom ez nálunk akkor meddig húzódik majd.:/ Lehet, hogy tényleg nem felejtetted még el a fiút, bár ha egyébként nem hiányzik neked, akkor nem kötődsz már hozzá. Nem lehet, hogy csak lelkiismeret furdalásod van, amiért a fiú haragszik rád?
2013. júl. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ha mindig rágondolsz és az emlékével élsz nem is fog menni,

a mostani barátodat nem szereted igazán N

2013. júl. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!