Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi szabadságot adtok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi szabadságot adtok a párotoknak a kapcsolatotokban?

Figyelt kérdés

Közös buli, vagy külön-külön, haverozás/barátnőzés külön-külön? Vagy állandóan mindig mindent együtt csináltok, azaz (rövid) pórázon tartjátok a másikat, meg titeket is ő?

Kort is írjatok és hogy mennyi ideje vagytok együtt!



2013. máj. 10. 15:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Mikor hogy alakul, ha kozos buli, akkor kozos, ha kulon, akkor kulon, ha egyutt haverozas, akkor egyutt, ha kulon, akkor kulon, szituacio adja.


Nincs poraz, mert nem vagyunk allatok.

2013. máj. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
mi mindent együtt csinálunk nagy ritkán vagyunk külön ha pl barátnőmmel koktélozok vagy ilyesmi
2013. máj. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Amennyit a másik igényel. Semmi sem kötelező, szeretünk együtt szórakozni is, de sokkal gyakoribb, hogy ő a haverokkal elmegy sörözni/focit nézni/bulizni egyet én meg külön a barátnőimmel szintén szórakozni. Sosem értettem azokat, akik pórázon tartják a másikat és nincsenek külön programok...attól, hogy párkapcsolatban él valaki, még ugyanúgy megmarad az egyénisége és az kapcsolat előtti élete. Nálunk több éve működik ez már.

24L

2013. máj. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Mi szoktunk közös bulikat is tartani, de jellemzőbb, hogy külön-külön mozgunk a kis bandánkkal. Én nem érzem úgy, hogy rövid pórázon tartanám, nem szoktam beleszólni abba, hogy mit csinál, ez fordítva is így van. A hétvégéket általában együtt töltjük, olyankor előfordul, hogy valamelyikőnk a másik baráti társaságával van. 21 és 26 évesek vagyunk, fél éve vagyunk együtt.:)
2013. máj. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Egyirányú alagút ***** válasza:

Barátnőzni akar? Menjen!

Bulizni akar? Menjen!

Szex kell? Szóljon nekem, és megoldjuk :)


Nem korlátozok senkit, semmiben (utolsó pont betartása fakultatív, különben azt mondom, "menjen!" :))

2013. máj. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Mi általában közösen megyünk bulizni. Közös a baráti körünk is. Viszont ha úgy adódik h valameikünk nem tud menni akkor nincs belőle vita. Meg ha olyan a program. Pl. Mikor elment párom a haverjával horgászni. Én többet horgásztam már életemben mint ő, mégsem mentem velük mert ez pasis program :D Én meg ha vásárolni megyek akkor a barátnőmet kapom el, nem nyúzom a párom.
2013. máj. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben megkapja a szabadságot,én is.Szexuálisan jó minden,mindent megadunk a másiknak,így nem jut eszünkbe hogy félrekacsintgassunk.
2013. máj. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

6 vagyok

24/N

2013. máj. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nincs póráz oda megy ahova akar oda megyek ahova akarok. Rég rossz ha már a bizalom sincs meg.
2013. máj. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én maximális bizalmat adnék a barátnőmnek, de sajna sosem lesz, mert alacsony vagyok, ocsmány és dagadt.
2013. máj. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!