Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Annak amit érzek semmi köze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annak amit érzek semmi köze az ember-ember közti vonzalomhoz, mert nem csak lányokkal kapcsolatban érzem ezt?

Figyelt kérdés

Én egy lányba az ének iskolájából teljesen bele voltam zúgva, mert egy olyan összhatást nyújtott a hangjával és a stílusával együtt, aztán arra többen mondták, hogy fogadjam el hogy a másik nem felé is kacsingatok. És akkor hiába mondtam, hogy ez más, az emberek nem értik meg amit érzek. Néha egyszerűen.... csodálatos!! Csodálatos, mennyei érzéseim vannak. Ennek megélésére elég akér egy lány, fiú, de ugyan ezt a "szerelmet" érzem egy elbűvölő zene hallatán, vagy egy film, videót megnézve ami hatással van rám, engem a Szépség.... ejt rabul...

vááh!! :D


2013. júl. 10. 15:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez nem szerelem...
2013. júl. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én olyan vagyok, hogy még a fájdalomból is a saját filmemet forgatom, ha szomorú dologra gondolok és könnyes a szemem, zongorázok egy zenét és a filmemet képzelem...
2013. júl. 10. 15:44
 3/3 A kérdező kommentje:
#1: A világ legjobb érzése!! :)
2013. júl. 10. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!