Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan közöljem egy friss...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közöljem egy friss kapcsolatban (1hónap) hogy úgy érzem vele megtalálnám a számításaimat vele és akár nulláról kezdve oda költöznék abb a városba ahol ő lakik?

Figyelt kérdés
150 km van köztünk,én úgy érzem nagyon egyhullámon vagyunk,egyformán gondolkodunk.Szerelmes vagyok és szeretem.Ugyan akkor nem merem még ezt előhozni,szerintem örülne neki.De mi van ha csak elriasztom?
2013. júl. 11. 09:54
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt hozzátenném hogy első látásra szerelem volt mint kettőnk részéről.
2013. júl. 11. 09:55
 2/3 anonim ***** válasza:
Túl friss még ez a kapcsolat.. Várjál még!
2013. júl. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt elmondhatod, hogy úgy érzed, ti ketten tökéletesek vagytok egymásnak, de ennél többet egyelőre ne. Majd ha ő is elkezd tervezgetni veled, akkor zúdítsd rá a többit.
2013. júl. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!