Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasit hülyiteni? Lehet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasit hülyiteni? Lehet? Nagyon kiba*ott velem egy pasi. és szeretnék bosszút állni. Akinek a véleménye negatív ezzel kapcsolatban az kérem most tartsa meg magának.

Figyelt kérdés
2013. jún. 30. 13:22
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Lehet, csak ha kiba*ott veled akkor nehéz.
2013. jún. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Igen, lehet.
2013. jún. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

hogy b..ott ki?

persze hogy lehet h..íteni, de ha semmit nem tudunk hogy volt mint volt, akkor hogy várod hogy tippet adjunk hogy h..ítsd, vagy hogy helyeseljünk?

tessék bővebben nyilatkozni

2013. jún. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

Velem nem is egyszer csinálták ezt a lányok és eléggé fájt...

Pedig én nem érdemeltem meg.

Ha akarod csináld bár nem hinném,hogy sikerülne.Mert szerintem jártas a pasi,és észre veszi

2013. jún. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
segíthetek.Írj rám:)21/l
2013. jún. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
A lényeg az, hogy találkozgattunk tette a szépet én meg naiv modon el is hittem aztán a vége az lett hogy ő csak szex kapcsit akar tőlem...még nem válaszoltam rá semmit..azon gondolkodok hogy használhatnám ki ezt a helyzetet.
2013. jún. 30. 13:29
 7/26 anonim ***** válasza:

csak ne máson állj bosszút, mármint a férfiakon kollektíve vagy a következő jelentkezőn


gondoltam már rá, hogy velem is ez történt és bár a fene se tudja de azért zavaró gondolat

2013. jún. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Nem máson szeretnék. Kicsit el van szállva magától és jó lenne ráébreszteni hogy még se akkor gyerek mint hiszi
2013. jún. 30. 13:32
 9/26 anonim ***** válasza:
Ha könnyebb a lelkednek, tedd.
2013. jún. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
18%
Hú, mekkora kib-@szás, egy pasi behülyített egy naiv, behülyíthető csajt, aztán kiderült a nagy titok, és még csak nem is szívtad meg a dolgot, hiszen nem szexeltél vele. Úúúúúh, ez nagyon durva, hirtelen nem is tudom, létezik-e akkora büntetés, ami elég lenne neki...
2013. jún. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!