Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire véljem a lány viselkedésé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire véljem a lány viselkedését? És hogyan tovább?

Figyelt kérdés

A minap írtam ki ezt a kérdést két csajról:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


Azóta volt egy s más, amin nem tudok eligazodni. Együtt dolgozgattunk az egyik leányzóval, amikor bejött az egyik idősebb kolléganő, és nagy mosollyal megjegyezte, hogy a fiatalok nem tétlenkednek (ugyanis ő is tudja, hogy most nekem kell foglalkoznom a lánnyal). Mondtam, hogy egymásra cuppantunk, mire a csajszi kicsit mintha elpirult volna. Aztán megjegyezte nekem, hogy "látod, megbolondítalak", mire azt válaszoltam, hogy "ilyen hatással vagy rám".

Később véletlenül belerúgott a lábamba, mire megszólalt, hogy "bocs", és elmosolyodott, aztán azt mondta, hogy "ismerkedünk". Mondtam neki poénból, hogy "oké, igyunk meg valamit, mit iszol?", ő meg azt válaszolta, hogy "mindent". Ma közöltem vele, hogy nemsokára lesz közös elintéznivalónk a városban, erre ő bejelentette, hogy "akkor fagyizunk", de olyan komolyan mondta, hogy sokáig azon agyaltam, viccel-e vagy nem. (Ja és párszor átkaroltam a vállát, de nem reagált negatívan.) Most csak én akarok mindenáron belemagyarázni valamit ebbe, és csak poénkodik, vagy ez tényleg szándékosan "kétértelmű" viselkedés és célozgatás a részéről? A múltkor olyan válaszokat kaptam, hogy a csajok szexet akarnak tőlem, csak ezt így nem nagyon tudom elhinni. Megköszönném, ha valaki tudna valami értelmeset írni ezzel kapcsolatban, mert nem vagyok tapasztalt, és fogalmam sincs, hogy mi zajlik körülöttem, gubancot nem akarok, de nem tudom, mit tegyek. Az tény, hogy egy ideig szüksége lesz a segítségemre, és amúgy sem vagyunk rosszban, csak számomra kicsit zavaros ez az egész.



2013. júl. 11. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Most ennél egyértelműbben ,mit mondjon?

DUGUNK?

2013. júl. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De miből ennyire egyértelmű, hogy szexet akar? Nem lehet, hogy szimplán csak jól érzi magát velem? És hogyan közeledjek, mit csináljak (pl. tapizzam le, vagy egyszerűen kezdjem el ott a helyszínen csókolgatni)?
2013. júl. 11. 20:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy jól érzi magát a kollegina a társaságodban, mint férfi és nő. Lehet, hogy nem csak egy szexet akar, ki tudja.. Az oké, hogy van pasija, de nem tudhatod, milyen a kapcsolatuk. Lehet, hogy megromlott, sokat veszekednek, bármi. Szerintem ez a nő úgy néz rád, mint egy jó pasira, egy férfire, akinek társaságában jól és nőnek érezheti magát.
2013. júl. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szerintem jól megvannak, erre több minden is utal, szóval valószínűleg nem a kapcsolat megromlása állhat a háttérben. Egyébként azért is furcsa, mert bár volt, akinek talán tetszettem, de nem hinném, hogy bárki is csak szexet akart volna tőlem, és nagyon sokáig szorongtam is lányok közelében, mert úgy éreztem, hogy nem vagyok jó társaság, és szerintem egyébként sem vagyok valami nagy szám pl. külsőleg sem. És azért kényes sz ügy, mert egyrészt van barátja, másrészt falubeli, és nem szeretném, hogy híre menjen, hogy kicsit többet engedtem meg magamnak, és nyomultam rá.
2013. júl. 11. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!