Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok zöme szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok zöme szerintetek miért vannak oda azokért a pasikért, akik szemétmódon megvetik őket? Csalják őket, szó szerint a földbe tiporják őket lelkileg, és mégis.

Figyelt kérdés
Én nagyon sok ilyet ismerek!

2013. júl. 11. 19:24
 1/10 anonim ***** válasza:
49%
A rosszfiúk kihívást jelentenek.
2013. júl. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Nyömnyöm, az ilyen lányokat nem akarnád jellemezni? Naívak, szeretik hogy keménykedő pasival villoghatnak, szeretik ha jól megd*gják őket, amiben az ilyen pasi jeleskedhet, szintén szeretnek kalandozni meg ilyesmik. dehát ezt te is tudod.... így van ez.... A csorda is a legerősebb után megy....
2013. júl. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%

lány vagyok,de én sem értem az ilyet

egyik barátnőmön is csodálkoztam mert jó 3évig volt együtt egy ilyen szemétládával,lelkileg kicsinálta,de szerencsére januárban dobta,de akkor sem értem hogy miért volt vele

amúgy az a nagy gond hogy lányok és fiúk között egyaránt sok idióta van,ennél már csak az a nagyobb gond hogy sokan őket veszik alapul és mindenkit ilyennek könyvelnek el

2013. júl. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
Ez nem fórum, vagy kifejtős ember, keress más oldalt a hülye kérdéseidnek.
2013. júl. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Esküszöm,hogy ezen már annyit gondolkodtam,de sosem értettem meg..Én szerintem egy kedves srác vagyok,aki semmi pénzért nem ütne meg egy nőt,szerintem külsőleg sem vagyok az a ronda és mégsem jó ez egy lánynak sem.Miért van ez? Mellesleg nem tartom magam unalmas embernek! (18 vagyok)
2013. júl. 11. 19:35
 6/10 anonim ***** válasza:
Mit tudjuk mi......neked ezt hozta a szerencse....
2013. júl. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem csak nálam van ez így!
2013. júl. 11. 19:37
 8/10 anonim ***** válasza:
Az ilyen "macsók" sugallnak dominanciát, éreztetik, hogy ők diktálnak a kapcsolatban, és az evolúciós ösztön feléjük igyekszik terelni az ember lányát, mivelhogy meginoghatatlan erő hatását keltik, ami elengedhetetlen a majdani porontyok és a nő (egyszóval a család) védelméhez. Persze az emberben elhalványulófélben van az ilyesmi, bennünk nagyobb szerephez jut a gondolkodás, mint az állatokban, úgyhogy nem kell tartanod attól, hogy másmilyen lánnyal nem fogsz találkozni. Pl. én sem tudtam soha elviselni, ha nem kezeltek egyenrangúként és ismerek még olyanokat, akik nincsenek ezzel másképp. Illetve vannak az általad leírtaknak legkisebb mértékben sem megfelelő srácok a környezetemben, és ők sincsenek egytől egyig egyedül. Kár lenne már az elején feladnod.
2013. júl. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ilyenek a nők... bisztos a génjeikben van.

Nem szabad törődni velük. Tojd le.

2013. júl. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Bárki bármit mondhat, nem érdekel, nekem mindig is az volt, és lesz is a véleményem, hogy ezek a lányok lelkileg nem egészségesek. Egészséges pszichével rendelkező nő nem élvezi azt, ha egy férfi a porig alázza.

Viszont a lélek természeténél fogva szabad akar lenni, és igyekszik bebizonyítani, hogy amit korábban tehetetlenül elszenvedett, azt önszántából, szabad akaratából újra tudja csinálni...Érdekes lenne, ha csinálnának egy kutatást ezen lányok körében, a gyerekkorukról, korábbi élményeikről.


21/l

2013. júl. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!