Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljunk?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm biszex, és elmondtam neki hogy én is vonzódom a lányokhoz. Tetszünk egymásnak, vagyis ilyesmi. Neki gyakran vannak olyanjai hogy lesmárolna és én ettől kicsit félek. Tetszik meg minden , és smárolnék is vele de nem tudom mi legyen...olyan fura ez a helyzet!
2013. júl. 12. 12:01
 1/5 anonim ***** válasza:
hajrá, valaki kezdeményezzen és kiderül mi lesz belőle.. :)
2013. júl. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Próbáljátok ki, nincs abban semmi különös.
2013. júl. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy biszex barátnőm, én nem vagyok biszex, de nagyon perverz és hát tetszettünk is egymásnak és erröl volt szo is hogy legyen e valami, majd egyik nap ittunk és volt minden.. Megujjaztuk egymást, smároltunk, fogdosás stb. de a történtek után (mivel nagyon egyikünk se élvezte) megbeszéltük hogy többet nem lesz ilyen ls azóta minden a régi, 'elfelejtettük'. Ha másért nem akkor azért megéri kipróbálnotok hogy késöbb ne vágyjatok egymásra, úgymondj lássátok mi lenne ebböl. Csak annyi hogy utána tisztázzétok hogy szeretnétek e még ha lenne hasonló, mert az úgy nemigazán jó, ha egyikőtök még vágyakozik a folytatás után, a másik meg nem akar. Ha tisztázzátok hogy ki mit szeretne nem lesz ez a reménykedés.
2013. júl. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi, megfontolom a válaszokat.
2013. júl. 12. 12:42
 5/5 anonim ***** válasza:
A lányok szépek együtt. Én biztatlak titeket. Próba cseresznye :-)
2013. júl. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!