Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok férfi miért ilyen ellenség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok férfi miért ilyen ellenséges a nőkkel itt?

Figyelt kérdés

Olyan sokszor látom, hogy a férfiak szidják itt a nőket, hogy buták, könnyűvérűek, csak a pénz számít stb, gondolom mindenki találkozott már hasonló kérdéssel vagy hozzászólással.

Olyan furcsa ez nekem.

Sok rossz történt velem, csalódtam már nagyot férfiban sőt, volt aki olyat tett amit mai napig nehezen dolgozok fel(erőszakoskodott és megvert), mégsem gondolom, hogy minden férfi ilyen lenne.

Tapasztaltam a kapcsolatom előtt, hogy rengetegen csak szexet akartak tőlem, baráti körben, hogy hogy beszélnek nőkről.Ettől függetlenül tudom, hogy vannak normális férfiak és normális nők.Nem lehet egy embert neme alapján elítélni és bekategorizálni.

Miért ítélitek el a nőket?

Bocsi, sok hasonló kérdés van már tudom, de magyarázatot még nem találtam rá.A csalódás erre nem ok, sokan csalódnak, sőt a legtöbben megtapasztalják ezt az érzést, mégsem ok arra, hogy ilyen ellenségessé váljunk.


2013. júl. 12. 12:22
 1/6 anonim ***** válasza:
De sajnos így van! Míg valaki nem találkozik az ellenkezőjével addig így fogja gondolni! És nem fog változtatni a véleményén!
2013. júl. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nagy százalékuk nem gondolja komolyan, mert hát az interneten főleg egy anonim oldalon leírni valamit hirtelen felindulásból, gondolkodás nélkül nem nehéz, főleg úgy, hogy utána se módosítani, se törölni nem tudod.


A másik dolog, aki azt állítja, hogy folyamatosan csak ilyen nőkkel találja szembe magát, az egyrészt csak az ő hibája. Én sem, te sem tehetsz arról, hogy nem tudja kiszűrni az embereket. A legutolsó dolog, hogy saját magában keresse a hibát. Nekem sosem volt ilyen problémám, amióta odafigyelek, kivel adom össze magam. Nem vernek át, aki hagyja, hogy hülyét csináljanak belőle, abból hülyét fognak csinálni.

2013. júl. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 acelsziv ***** válasza:
Sok ilyen válasz olyan "férfiaktól" származik, akik eddig csak képen láttak pucér nőt... És hát... amit nem tudsz megkapni azt a legkönnyebb utálni...
2013. júl. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mert nem vesszük emberszámba a nőket, én csak egy darab húscafatként tekintek rájuk akiket csak dugni -sz*patni jó.

A nők álandóan nyivákolnak-hisztiznek. Romantikus párra vágynak miközben bunkó férfiakjal járnak. Aki veri-üti őket azt imádják. Panaszkodnak rá, de nem hagynák ott a srácot. Ellenben ha kedves aranyos és romantikus a fiú, azt hamar kidobják, mondván mert papucs. Még saját magukon sem tudnak kiigazodni, de a fiúktól meg elvárják. F

bocs, de tőlem ne várjátok el hogy kedveljek is egy nőt.

2013. júl. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mert ők nem kaptak puncit és ez fáj nekik:D kompi elől nagy az arc:D
2013. júl. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Előttem szóló nagyon jól leírta, hogy miért ilyenek.
2013. júl. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!