Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiú aki tetszik. Én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú aki tetszik. Én fölköszöntöttem névnapján (facebookon), nem is olyan rég. Most a napokban volt az én névnapom és nem írt meg semmi. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Én írtam neki, hogy boldog névnapot és visszaírt, hogy köszi. Másnak csak likeolta (én ezt pozitív jelnek vettem, bár lehet csak túl naív vagyok).
2013. júl. 12. 17:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
mert ez nem olyan fontos dolog
2013. júl. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. júl. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Sz*r ügy!
2013. júl. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
valszeg felköszöntöték még 120-an, a tiédet észre se vette
2013. júl. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Talán nem mindenki facebookozik minden nap.

Nem hinném, hogy csak neked írta,hogy köszi.


Facebook köszöntés egy kalap szart nem ér, értelme semmi. Aki úgy érzi,hogy fel szeretne köszönteni bármilyen alkalomból , nem facebookon teszi, de semmiképpen nem csak facebookon.

Így tehát a te köszöntésed is inkább egy negatív jelnek tekinthető számomra.

2013. júl. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

kezdjél már el élni!!

hú,nem köszöntött fel facebookon,nem a világ vége,lehet hogy azt sem nézte hogy aznap kinek van a névnapja,az meg nem felköszöntés hogy oda írsz neki egy sort

2013. júl. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Illetve még annyi:

Nem egy olyan ismerősöm van aki senkit nem köszönt fel facebookon(én sem),semmilyen alkalomból, mert nem érdekli .

Viszont, őket is ugyanúgy "köszöntik" 200-an akiknek, egy köszit elnyom.

2013. júl. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

nem 200an csak ketten. másrészt nem találkozunk (nyári szünet miatt), nem tudom akkor hol kéne.


és aki csak kellemetlenkedni akar az inkább ne válaszoljon!

2013. júl. 12. 17:46
 9/12 anonim ***** válasza:
28%
hát ha meg csak ketten köszöntik fel elég nyominger lehet, végképp nem érthető mit akarsz tőle. gondolom a másik a nagynénje volt
2013. júl. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
72%

Valószinűleg pont szexel a barátnőjével ( barátjával, kutyájával,húgával,vibrátorával,pitéjével,gumibabájával,

virtuális barátnőjével , - nem kívánt meghatározás törlendő) , ő van alul és szegény nem éri el az egeret , így nem tud válaszolni....

2013. júl. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!