Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek? Hallgassak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek? Hallgassak?

Figyelt kérdés
Van egy sràc aki szerelmes volt belèm de èn nem belè ès most is nagyon joban vagyunk , ès azthiszem beleszerettem:( ami nagyon nagy szemetsèg de nem tehetek ròla. Ō elmegy a sulibol de szerintem tudnia kène ti mit javasoltok?
2013. júl. 13. 20:19
 1/4 Froncsi ***** válasza:
Ha a srác szeretett, akkor nagy eséllyel lenne köztetek most is valami. Mindenképpen mondjad el neki!!!
2013. júl. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De elmegy màs suliba ès akkor mivan ha ō màr nem szeret..:/ nem tudom igazàbòl nem szeretnèk jàrni vele mert sokkal jobban szeretem mint baràtot de ha jàrnànk akkor oda a baràtsàgunknak... Csak azt szeretnèm hogy tudja hogy mennyire sokat jelent nekem. Osszevagyok zavarodva..:/
2013. júl. 13. 20:30
 3/4 anonim ***** válasza:
ha amúgy se járnál vele, inkább ne mond el
2013. júl. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Már miért lenne oda a barátságotok, ha jártok? :D Ezt nem értem. De ezek szerint nem vagy benne biztos, hogy működne. Ezért én a helyedben nem mondanám el neki.
2013. júl. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!