Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hallgassak a tanáromra és ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hallgassak a tanáromra és ne álljak szóba a sráccal?

Figyelt kérdés
Van egy srác nagyon szeretek vele lenni,kezdek beleesni egyre jobban,igaz nem kéne,mert sokak szerint az sem igaz amit kérdez,és vannak elég gázos ügyei. Az egyik tanárom,akinek én vagyok a kedvenc tanítványa meglátott minket sulin kívül,másnap benntartott óra után,és azt mondta,hogy ne akarjak belekeveredni a srác ügyeibe,és a srácba se,tudja,hogy most nem érdekel amit beszél,de tényleg vannak problémái a gyereknek. Tisztában vagyok vele én is, de egyre jobban megkedveltem,és nem akarom elveszíteni. Szerintetek?
2013. ápr. 17. 16:12
 1/7 anonim ***** válasza:
ne foglalkoz a tanárodal
2013. ápr. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha te magad is tudod, hogy rossz döntés és mások is, akik törődnek veled, azt mondják, rossz döntés, akkor érdemes lenne elgondolkodnod azon, hogy talán tényleg rossz döntés. Lehet itt mondogatni, hogy " a szerelem midnent megold", de ha bajod esik a zűrjei miatt, mert te vagy a barátnője, akkor majd érezni fogod, hogy hmm... talán gondolkodnod kellett volna, míg lehetett. Azzal, hogy járni kezdesz vele, vállalod az egész világ előtt, hogy hasonlítasz hozzá. Tényleg akarod? Én meggondolnám.
2013. ápr. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azt csinálj amit jónak látsz! Viszont ha nagyon problémás a tag, az téged is rossz irányba fog vinni.
2013. ápr. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Na, egy újabb rosszfiú. :-D


Rövid távon hallgass a szívedre. Hosszú távon az eszedre. Milyen távra tervezel?

2013. ápr. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hosszútávra természetesen :) Igen,pont ezért gondolkodtam el rajta,hogy talán hallgatni kéne másokra. A haverja viszont azt mondta,hogy még senkivel nem volt ilyen,mert mindenkit otthagyott hetek után,én pedig hónapokig húztam az agyát és nem adta fel. Szóval nem tudom :/ Zűrös ügyek alatt értem a drogozást ( állítólag másoknak is árulja),lógást... stb. És van benne valami,hogy belevisz,mert amióta ismerem tényleg többet lógok. :/
2013. ápr. 17. 16:34
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy drog dílerrel akarsz összejönni?! Hogy aztán mind a ketten börtönbe végezzétek?! Keress magadnak inkább egy normális fiút!
2013. ápr. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mivel fogalmam sincs ilyen az a srác nem tudok javaslatot tenni. Inkább azt mondom: hallgass az ösztöneidre és MARADJ ÉSZNÉL! Ez a legfontosabb, ne hagyd h kihasználjon v ilyesmi, mert akkor a tanárnak lesz igaza.

Egyébként ha kell, akkor játszd el, h bajban vagy és nélkülözhetetlen neked ő, és az már egy jel h mennyire igyekszik érted.

2013. ápr. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!