Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha mi lennénk monopolhelyzetbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mi lennénk monopolhelyzetben, akkor mi is ilyenek lennénk, mint a csajok?

Figyelt kérdés

Sokszor eszembe jutott már, hogy milyen lenne a világ és mi, férfiak, ha a lányoknak kellene udvarolni és mi szortíroznánk a jelentkezők közül. Vajon mi is ugyanígy elszállnánk magunktól, mint sok csaj? És ugyanúgy mi is elhordanánk mindenféle utolsó életképtelen senkinek, akinek nincs barátja?

Vagy megmaradnánk azért normális embernek és élveznénk az életet, a panaszkodó lányokat pedig biztosítanánk az együttérzésünkről?



2013. júl. 13. 22:08
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
70%

Hát, őőőő szerintem a férfiak is szeretnek szortírozni és nagyon sok van, aki beképzelt és el van szállva magától.


Egyáltalán nincsenek "monopolhelyzetben".

2013. júl. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
72%
blablablablabla őőő jah, hogy mondtál valamit?
2013. júl. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Miért, szerinted olyan nő nincs, aki el van keseredve mert nem keresi fiú a társaságát?
2013. júl. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
3-as, annak a lánynak vagy nagyon előnytelen külsejűnek vagy pedig antiszociálisnak kell lennie. Én úgy vettem észre, hogy még a csúnyább csajok is kelendőek, ha társaságba járnak.
2013. júl. 13. 22:13
 5/29 anonim ***** válasza:
33%
Mi a tökömről beszélsz? Az egy dolog, hogy neked nem jut nő. Én például így is válogatok. Ez van, benned van a hiba.
2013. júl. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
disziz veri gúd kvescsön! és igen, ha fordítva lenne akkor így lenne...
2013. júl. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

"Az egy dolog, hogy neked nem jut nő. Én például így is válogatok. Ez van, benned van a hiba."


Attól még gúnyolódni nem kellene.

2013. júl. 13. 22:22
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Neked meg ferde világképet alkotnod.
2013. júl. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Akkor azt mondom neked, hogy örülj a helyzetednek és élvezd az életet! Nekem sajnos az eddigi életemben mindig vért kellett vizelnem a legkisebb eredményért is és hallgatnom minden vitakor, hogy találhatna nálam ezerszer jobbat is.
2013. júl. 13. 22:26
 10/29 anonim ***** válasza:
Alapból szerencsétlen hozzáállás, így nem is csoda.
2013. júl. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!