Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
kb minden csaj azt mondja rám, hogy aranyos srác vagyok meg ilyenek, de csak barát, mit tudok tenni ellene?
2013. júl. 14. 02:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát igazából semmit:D max bunkó leszel velük és kiszakadsz a baráti státuszból...és furcsa mert még akkor is több az esélyed, hogy megszákold az egyiket:)
2013. júl. 14. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

semmit

majd lesz olyan lány, akinek pont így fogsz bejönni

külsőre vagy belsőre mondanak aranyosnak?

2013. júl. 14. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem csúnya vagy. Bár ha raknál fel képet, akkor többet tudnék mondani.

Esetleg rögtön azzal kezded, hogy engeded magad lelki szemetesládának használni. Akkor rögtön a barát-zónában vagy.

2013. júl. 14. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Keress sok pénzt, az segít.
2013. júl. 14. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

pénz és tahóság, csak ennyi kell?XD

hát az kemény:DD

2013. júl. 14. 02:13
 6/8 anonim ***** válasza:
nem feltétlen,mert ha csak simán tahó vagy,de hozzá hosszú és vastag a farkad,akkor lóvé sem kell.
2013. júl. 14. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem itt azzal van gond hogy túl kedves vagy. Próbálj meg visszavenni a tempóból. És kicsit tedd félre a jószívűséged és legyél egy kicsit bunkó
2013. júl. 14. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

ne xD ez most komoly, tényleg a tahóságra buknak a csajok?XD

am kösz a tanácsokat :DD

2013. júl. 14. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!