Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok Fiúk! Voltatok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok Fiúk! Voltatok már reménytelenül szerelmesek? Ha igen akkor, hogy tudtátok kiheverni elfelejteni?

Figyelt kérdés
Örülnék ha egy pár dolgot írnátok erről!

2013. júl. 14. 14:38
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Minden választ köszönök MINDENKINEK!!
2013. júl. 14. 15:08
 12/14 anonim ***** válasza:

nekem is van 1-2 csaj akit tuti sosem felejtek el, de felülírja az érzést az új szerelem szerencsére.

F19

2013. júl. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Tavaly egy csereprogramon keresztül kijutottam pár osztálytárssal Németorsszágba, és ott tölthettünk 5 napot. Nagyon jó hangulat volt, és egy gyönyörű lánnyal találkoztam, akinek el is kezdtem udvarolni, de nem nagyon figyelt fel rám, mert már volt barátja. A hazaúton, és még utána legalább 2 hónapig is csak rá tudtam gondolni. Végül olyan 4-5 hónap után ők ellátogattak Magyarországra.( Ez ilyen testvérváros csereprogram) Megint nagyon jó volt a hangulat, és elhatároztam, hogy az utolsó napon leszólítom, és szerelmet vallok neki. Ez volt a terv, ám egy nappal előtte annyira bekajáltam lángosból, hogy másnapra olyan gyomorrontásom lett, hogy suli előtt már kétszer találkoztam a kis Vukkal. Ennek ellenére még mindig meg akartam neki mondani, hogy mi a helyzet, és el is mentem velük, meg volt a program, hogy mikor ki megy velük. Ott viszont már annyira szarul voltam, hogy inkább felhagytam az egésszel, és inkább hazamentem. Azon a héten megfogadtam hogy mindörökre elfelejtem a lányt, ám a héten megint itt voltak nálunk. A fejemben tartottam a fogadalmamat, de egyszerűen nem tudtam betartani, csak még mindig volt valakije a csajnak. Megint úgy gondoltam, hogy az utolsó napra időzítek be mindent, és bevallom neki az érzelmeimet, de nem tettem meg. Én sem tudom miért nem tettem meg, próbáltam azzal elintézni a dolgot, hogy csak így nem ronthatok rá, hanem többet kellett volna beszélgetni, de tudom hogy nagyot hibáztam. Már 3 napja tiszta depressziós vagyok, magam sem tudom mi van velem. Én nyitott lennék mindenre, egyedülálló vagyok, csak hát a csaj és köztem van 1400 kilométer, és a csaj barátja. Most abban reménykedek, hogy 2-3 hónap múlva nem lesz senkije, ugyanis akkor megyünk ki. Addig még nem tudom, hogy beszélgessek-e vele, vagy hagyjam, és csak rohanjam le. :S
2013. júl. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

^^^^^^^^^

Kort elfelejtettem írni, bocsi. 17/F

2013. júl. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!