Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom mit gondoljak....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit gondoljak. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Eskuvo elott allunk. Parom szexpartner kereso oldalra regisztralt, amit tagad, h szte tuti az exe csinalta 3 eve kulon vannak. Ma a telefonjan akartam volna netezni, mert az enyem lemerult kikapta a kezembol gyors bezarta a megnyitott oldalakat (szexvideokat nezegetett) termeszetesen kibuktam mert naivan kezdtem elhinni h tenyleg az ex lehetett.... Elvileg minden rendben kozottunk.... Akkor ezt megis miert csinalja???? Elbizonytalanodtam...
2013. júl. 15. 03:15
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
... és ilyen emberhez akarsz hozzámenni... :D Bár a helyesírásodból ítélve nem vagy túl okos, így talán illik hozzád.
2013. júl. 15. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De görény vagy Sárkány. :D Kérdező? Megérdemled. Ülj le, nyelvtan egyes.
2013. júl. 15. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszi O.o
2013. júl. 15. 03:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha el akar venni tedd rá egy hazugságvizsgálóra! Ha regisztrált akkor már félreléphetett.
2013. júl. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!