Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Na ez most akkor mi? Ovuláció...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na ez most akkor mi? Ovuláció vagy baba?

Figyelt kérdés
Június 24-én együtt voltam a párommal, mikor is kiszakadt a gumi. Nem vettem be esemény utánit, pont rá egy hétre kellet volna megjönnie, meg is jött. Fura volt, barnásvöröses, viszonylag kevés és nem is fájt a hasam annyir amint szokott, egyszóvla nem olyan vérzés volt mint amit megszoktam. Ezt még nem is furcsálltam, de tegnap rosszul lettem a reggelitől annyira, hogy le kellett feküdnöm, kavargott a gyomrom,szédültem a fejem is fájt, ami nem viccelek, nekem sosem szokott. Ma is szédültem, fájt a fejem, és az alhasamban olyan érzés volt,mintha meg akarna jönni. Csak ovuteszt volt itthon, holnap rendeset tesztelek, de megcisnáltma az ovut is. Pozitív, de a naptáram szerint csak 20án lesz ovulációm. Akkor ez most babát jelzett, vagy 5 nappal ovuláció előtt már mutathatja az LH hormont?

2013. júl. 15. 20:08
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
azon is gondolkodtam, hogy beképzelem, de a rosszulléteket csaknem tán :/
2013. júl. 15. 20:51
 12/21 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2013. júl. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
18 leszek szeptemberben
2013. júl. 15. 20:53
 14/21 anonim ***** válasza:
A reggeli rosszullét általában a 7-8. hét tájékán jelentkezik, tehát valószínűleg nem arról van még szó, de egy tesztet már vehetsz nyugodtan, az 2-3. hét táján már biztosat mond.
2013. júl. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Tényleg elég baba szaga van a dolognak, de ne aggódj feleslegesen. Én 19 éves vagyok, de én is túl vagyok már egy ilyen kérdéses időszakon. Nekem csupán késett a menstruációm, viszont annyira aggódtam, hogy már szinte minden tünetem megvolt, csupán azért mert beképzeltem. Amint tudtam megcsináltam egy tesztet, mely végülis negatív lett. Szerintem te is tedd ezt, utána legalább megnyugszol. Holnap mindenképpen írd meg az eredményt!
2013. júl. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
huh, ez egy kicsit megnyugtat :) meg fogom majd írni
2013. júl. 15. 21:15
 17/21 anonim ***** válasza:
Na mizuu?
2013. júl. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
még semmi, majd ma megyek tesztet venni
2013. júl. 16. 11:20
 19/21 A kérdező kommentje:
két tesztet vettem, mindkettő negatív lett :)
2013. júl. 16. 14:29
 20/21 anonim ***** válasza:
Mondtam h nyugi, ennyi ido utan mar szazszor kimutatna! :)mar aktus utan 14. nap minimum halvany;)
2013. júl. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!