Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek baj, ha egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek baj, ha egy férfi szereti az alkoholt, ti nők?

Figyelt kérdés
2013. júl. 15. 23:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Mi az ti nők? Fiu vagyok..


És nem baj, alkalmakkor simán igyunk amennyi belénk fét oszt jonapot.

2013. júl. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát ha csak párszor iszik az ok, de alkesz ne legyen!
2013. júl. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

ez függ attól hogy mennyire...

ha minden nap vacsora közben bedob 1 sört az szerintem senkit nem zavar...

de ha minden este a kocsmától 10 méterre lévő árokba fetrengenél mint egy józan kígyó.. az már a legtöbb nőt zavarná.

2013. júl. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ha mértékkel és alkalmakkor teszi akkor nem zavar. Ha rendszeresen mértéktelenül akkor viszont szakító ok.

19/L

2013. júl. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nah igen, az hogy mindennap a kocsmában tölti az életét az férfi szemmel is nagyon gáz!

De az hogy néha, egyszer-egyszer bulikba is offos, az még elfogadható szerintem

2013. júl. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Mértékkel semmi gond,de nap nap után ...

Nekem emiatt left kihalt házasságom,mas ember lett,sokáig így ebben az állapotban látni a párom, nekem visszataszitó.Nem logikus,és ez egy nehéz megviselõ teher!

2013. júl. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Attól függ, ha minden hétvégén haverokkal full részegre issza magát nem jó pont. Ha részegen kötekedni kezd megint nem, az is nagyon idegesítő,ha pl. elmegyünk egy házibuliba és 1 óra alatt hülyére issza magát a pasika, és bealszik...

20/N

2013. júl. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

mit jelent számodra, hogy szereti? naponta iszol? ha nem jutsz hozzá gond?

amúgy nem is kell aki naponta iszik

2013. júl. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én egyáltalán nem szeretem a részegeket, mindent a páromnál sem szeretném. Volt barátom le tudta nagyon inni magát, azt hittem elfogadom ezt, de nem ment. Egyszerűen nem.
2013. júl. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
*mindezt
2013. júl. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!