Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél ebben a helyzetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ebben a helyzetben? Engednél a kísértésnek?

Figyelt kérdés

van egy férfi, aki mostanában egyre többet tesz olyan megjegyzéseket, hogy akar tőlem valamit...

már azt is megkérdezte, hogy benne lennek-e abban?

Ezzel csak az a probléma, hogy a feleségét is ismerem és a két gyerekét is.

Félek, ha ezt megtenném nem tudnék egyikőjük szemébe se nézni, és éppen ezért inkább megpróbálom valahogy lerázni, mert nem akarok tönkretenni egy családot. Viszont attól félek, hogy ha nem én leszek a kiszemelt, akkor keres valaki mást


2013. júl. 15. 23:04
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha keres valaki mást, az az ő baja, nem a tiéd....

Ha neked nem fér bele az értékrendedbe, akkor ne tedd meg, amúgy sem éri meg szeretőnek lenni. A végén úgyis a harmadikat hibáztatják és marad egyedül, a férj általában visszasírja magát az asszonyhoz.

2013. júl. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
És ha a harmadik is csak szexet akar? Miért hiszik sokan azt, hogy gond a harmadiknak, ha a pasi az asszonnyal marad?
2013. júl. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

12: nem azzal van a gond, hanem azzal, hogy az emberek nagy része nem szeret osztozni... tehát a harmadik is lehet, hogy csak egy kis kedveskedést, szexet akar, de az sok embernek nem tetszik, ha a másik utána hazamegy az asszonyhoz és vele is lefekszik.


A másik, ami általában probléma ilyenkor, hogy a harmadik is néha elmenne egy moziba, színházba, vagy csak beülne egy kávézóba, de ha a másik foglalt, akkor ezt sem lehet vele.

Szóval ha a harmadik független, és nem csak a férje mellett egy titkos viszonyt akar, akkor ez hosszabb távon nem fog neki tetszeni...

2013. júl. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
47%

12es vagyok.


Elsőkézből tudom, hogy nem így van. Legalábbis nem mindenkinél. Persze ismerek olyat is, aki többet akart puszta szexnél. Abban a kapcsolatban, amelyben én voltam a harmadik, is több volt, mint szex, de soha nem jutott volna eszembe, hogy azt mondjam, hogy váljon el, vagy hogy elmennék vele ide-oda. Tisztában voltam vele, hogy családja van, azzal is, hogy velük marad, de ez nekem így megfelelt. Viszont tény, hogy vannak olyanok, akik csak maguknak akarnak mindenkit...

2013. júl. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Ajh, te lány... mégis miért tenne az téged boldoggá, hogy a "pasid" otthon túlórát hazudik, majd munka után felugrik hozzád, megdönget, mond egy pár hazug bókot -hogy legközelebb is széttedd neki a lábad- aztán felöltözik és hazamegy? Hogy titkolnod kell a barátaid előtt, a szüleid előtt, hogy elszomorodsz, amikor kézenfogva sétálgató párokat látsz az utcán, mert te csak dugni kellesz, kapcsolatot már nem akar veled...


Nem éreznéd megalázónak, hogy ott egy férfi, aki nem kíváncsi rád, nem érdekli a lelked, az álmaid, a gondolataid, a céljaid, a múltad, a jövőd, a családod, a hobbid... semmi nem érdekli, csak az, hogy hajlandó vagy-e az orális és az anális szexre..? Erről a férfiról és ilyen kapcsolatról álmodoztál kiskorodban? Lábtörlő akarsz lenni?


Bármit is mond ez az ember, nem azért dürrög körülötted, mert olyan hűde különleges lennél, fikarcnyit sem vagy különb más nőknél. Azért próbálkozik veled, mert érzi rajtad, hogy alacsony az önbecsülésed = kapható vagy olyasmire, amire egy magabiztos nő soha. Ne csináld ezt magaddal, csak rosszul jöhetsz ki belőle. Szerelmes leszel, aztán majd szenvedsz otthon egyedül, míg ő a családjával tölti a hétvégéket, az éjszakákat, az ünnepeket... Te nem akarsz feleség lenni, nem akarsz gyereket? Ettől a férfitól csak a péniszét kaphatod. :(

2013. júl. 16. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

14:"de soha nem jutott volna eszembe, hogy azt mondjam, hogy váljon el, vagy hogy elmennék vele ide-oda."


Nem mindent akarnék magamnak, azt sem, hogy egy férfi most csak az én kívánságomat lesse, moziból kísérjen az étterembe majd a színházba, majd ezt koronázza meg egy házassági ajánlattal. Tudom, hogy nem kopik a fütykös, azt is, hogy a férfiakon nincs póráz meg erényöv, de állandóan az a tudat nem kellemes, hogy most megy haza és a feleségével is lefekszik.

A másik az, hogy időnként azért elmennék egy sétára, megnéznék egy filmet a moziban, vagy csak télen egy forralt bort inni az egyik sarkon. Egy foglalt pasival ezt nem lehet, mert mi van, ha meglátnak.

2013. júl. 16. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem egnednék semmiféle kísértésnek. Csak meg akar bas*ni téged, te meg egyáltalán elfilózol ezen? Ennyire nem tartod magad semmire?!
2013. júl. 16. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Soha nem mondanék neki én sem olyat, hogy váljon el, vagy menjünk ide-oda.

Ha nem lenne családja, semmi probléma nem lenne, akkor simán benne lennék.

De így szerintem nem lesz belőle semmi.

Nem biztos, hogy el tudnék számolni a lelkiismerettel, pedig nem én csalnám meg a páromat

2013. júl. 16. 23:23
 19/20 anonim ***** válasza:
Keress egy független pasit, és mindenki jobban jár.
2013. júl. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
ha én nemet mondok (nárpedig azt fogok) akkor sem én leszek az, aki tönkreteszi a családját. Inkább megpróbálok vele beszélni, hogy ne keressen senki mást és inkább próbálják meg helyrehozni a hibákat :)
2013. júl. 18. 21:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!