Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy elmúljon?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy elmúljon? Meddig fog ez tartani?

Figyelt kérdés
Az exem egy idő után már csak kiabált, üvöltözött velem. Ez nagyon rosszul esett akkor. Fél évig voltunk együtt. A vége fele csinálta ezeket. Ma már azon a szinten vagyok, hogy nem merek nagyon elmenni sehova, mert félek, hogy össze futok vele. Egyszerűen félek tőle.
2013. júl. 15. 23:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Menj máshova.
2013. júl. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ez a szakítás egyik formája
2013. júl. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
te vagy az niki?
2013. júl. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
egy településen élünk, a régi közös helyekre már nem járok, akkor sem, ha tudom, hogy nincs ott
2013. júl. 15. 23:23
 5/9 A kérdező kommentje:
nem niki vagyok
2013. júl. 15. 23:23
 6/9 Hanariko ***** válasza:
ne menj egyedül sehova. már ha ez megoldható... amúgy mennyire laktok közel egymáshoz?
2013. júl. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ő a másik utcában, arra se járok, ha meg kell, akkor szédülni kezdek, hányingerem van, és görcsbe rándul a gyomrom. utána egész nap rosszul vagyok.
2013. júl. 15. 23:26
 8/9 anonim ***** válasza:
ez az amikor 1 hét alatt történik a megismerkedés és a kapcsolatban már megy is a faszbukra
2013. júl. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
65%-os! nem így volt, már régebbről ismertem őt, de ezt az oldalát nem.
2013. júl. 15. 23:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!