Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az baj, hogy ha csókolózás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj, hogy ha csókolózás közben nem csukom be a szemem? Vagy mit jelent ez? Van valami pszichológiai magyarázata? Esetleg összefüggésbe hozható azzal, hogy kézfogáskor nem a partner szemébe nézem, hanem a kezünket?

Figyelt kérdés
Persze nem akarattal nem csukom be a szemem,hanem automatikusan nyitva marad. És amikor észlelem a problémát, akkor gyorsan becsukom. 24/F
2013. júl. 16. 06:10
 1/4 anonim ***** válasza:

En jobb szeretem csukva, mert akkor minden más érzékszervemre hagyatkozom és amugy is csak homályosan látom olyankor a párom arcát. Jobban átélheted a csókot csukott szemmel. De ahogy neked tetszik, ahogy jobb. Csak nekem fura, mert amugy csók közbe hova, mire nézel?

A kezfogasos dolgot hogy kepzeljuk el? Mentek az úton es a kezeteket nézed? Vagy ha csak ketten vagytok ulohelyzetben? Nem mersz a szemebe nezni vagy muszáj a kezeteket nézni? Valami oka csak van de ennyibol nem tudom.. Meselj még hogy van ez!

2013. júl. 16. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én sem szeretem becsukni, szeretek nézni, vizuális típus vagyok, de a lányokat néha zavarja, mert creapy. De ha becsukom nem tudom annyira élvezni.

F

2013. júl. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Emberek ***** válasza:

ha nem csukod be a szemed, és kémleled a környezetet, az arra utal, hogy nem figyelsz eléggé a párodra

viszont mivel írtad, hogy nem direktbe nem csukod be, ez azt jelzi, hogy valami rossz szokásról van szó

2013. júl. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A kézfogásos dolog úgy van, hogy amikor kezet rázunk, akkor nem a partner arcát vagy szemét nézem, hanem azt, ahogyan megrázzuk egymás kezét. Lefelé nézek olyankor a kezünkre.
2013. júl. 16. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!