Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért álmodtam az előző...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért álmodtam az előző barátommal?

Figyelt kérdés
Még 2011 nyarán szakított velem, sokáig rossz volt miatta, kb. fél év múlva lett új barátom, akivel még mindig együtt vagyunk, de mostanában egyre többet veszekszünk, ma éjszaka pedig a volt barátommal álmodtam és olyan szép volt :(. Kb. 1 éve nem is beszélek már vele. De miért álmodhattam vele?
2013. júl. 16. 07:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Az ember általában három kategóriába sorolható álmokat álmodik.

Amire vágyik, amitől fél és ezek furcsa keveréke.


Az első kérdés az, hogy jobban szereted-e az aktuális partnered mint őt szeretted vagy szereted.

- Ha a mostanit jobban szereted akkor szerintem valamit nem tudsz elengedni a korábbi kapcsolatoddal. Lehet az egy gesztus amit nem kapsz meg, több odafigyelés vagy akár nemtörődömség.

Figyeld meg a mostani kapcsolatod és az akkorit.

Ne is próbálj ítélkezni sem magad sem a kapcsolatok minősége felett, mert ez csak a saját felfedező expedíciód.


Az olvasottak alapján én arra gondolok, hogy egy hiányérzet szülte az álmot. Csak ne téveszd azt szem elől, hogy egy vágy nem egyenlő a tényleges, lélek szintű vágyódással. Lehet csak az ő személyét kapcsolod az érzéshez vagy vágyhoz ami hiányzik.

2013. júl. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1 hónapja én is a volt barátnőmmel álmodtam, pedig már évek óta nem beszéltünk, nem is emlékszem hogy mikor néztem meg utoljára a FB profilját, hogy mi van vele. Mégis nagy akció álom és a lány akinek segíteni kell nem aktuális, hanem a régi.

Bumm, álom, ilyenkor sokszor olyat lát az ember amit már azt hitte elfelejt.

(másnap megnéztem FBot, nem történt semmi a lánnyal, szóval nem jósoltam meg a halálát vagy hasonló)

2013. júl. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!