Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért viselkedik így velem az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így velem az egyik fiú osztálytársam? Érez irántam valamit?

Figyelt kérdés

Van egy fiú az osztályba, aki 1 éve elég furcsán viselkedik velem. Eléggé jóba vagyunk egyébként,mondjuk ő mindenkivel jóba van.De én mindig is csak barátként tekintettem rá, és szerintem ő is rám.

De észrevettem hogy mintha velem másként viselkedne, mint a többi lánnyal. A többi csajt mindig csikizi (tudom gyerekes:D),meg hülyéskedik velük. És szerintem azt szokták a fiúk „szivatni” akik bejönnek nekik. Engem sose szokott csikizni meg ilyesmik, viszont észre vettem, hogy nagyon sokszor néz, ha beszélget valakivel mindig keresi velem a szemkontaktust,produkálni is szokta magát amikor látja hogy nézem stb.Ezen kívül nagyon sokszor segít nekem pl. suli után felrakja a székem ha látja hogy épp sok cucc van a kezemben és nem tudom felrakni:D,mer amúgy mögöttem ül. Meg ha valamit nem tudok egyből ott terem és segít. Továbbá szalagavatóra készülünk, és meg kérdezte hogy nem lennék-e a párja. És észre vettem hogy alig mer hozzám érni meg ilyesmik, miközben meg másik lányokkal tök rámenős meg stb. Szóval nekem tök úgy jön le mintha bejönnék neki,ami elég kellemetlen nekem, mert én abszolút csak barátként tekintek rá. Mondjuk néha meg nekem is beszólogat(de csak poénból) meg úgy tesz mintha tök szarna a fejem de én mégis úgy érzem, hogy érez irántam valamit. Szerintetek?


Köszi ha elolvasod!

Fiúk nektek mi a véleményetek?

18/L


2009. dec. 10. 18:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha megkérdezte hogy leszel-e a párja akkor biztos érez vmit... :)

Próbáld átgondolni hogy tudsz-e szerelmes lenni bele,esetleg beszéld meg vele a dolgokat.Ha csak barátként tudsz rá tekinteni,mondd meg neki,legalább kevesebb szivfájdalmat okozol :)

2009. dec. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem tetszel neki...:P

De ha te nem érzel iránta semmit,akkor ezt sztem előbb utóbb add a tudtára!


:D Angel 0621 :D

2009. dec. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bizony hajt rád és finoman próbál közeledni. Minél előbb lépj és mondd meg, hogy te mit érzel. Így tiszta, nehogy túl késő legyen. Egy szerelmes osztálytárssal elég nehéz, tapasztalatból mondom!
2009. dec. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
az első kommentelővel nem értek 1et...ha még nem jelentette ki nyíltan őszintén h szeret vagy valami akkor magadból csinálhatnál hülyét ha erről elkezdesz vele beszélni...ne csinálj semmit...de ha megmondja...amire szerintem hamarosan sor kerül akkor egyből mondjad el neki az igazat...mert ha hitegeted vagy csak nem mondod el neki az elején, később úgyis kiderül és a barátságotoknak is vége....ja meg ha elmondja utána ne feltűnően de próbáld kerülni a társaságát mert egy sima nemtől nem fog kiszeretni belőled...velem is ez volt csak én a férfi voltam és ezt csinálta velem egy lány...most 1 hete vesztünk össze mert nem az amit megtudtam hanem az hogy hitegetett pedig már az elején nem lett volna a válasza az idegesített fel...és eléggé elküldtem a ...csába... rem. segítettem valamit...(röviden MAJD ha kell mond neki az igazat!)
2009. dec. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2009. dec. 12. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!