Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek most miért viselke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek most miért viselkedik így, ha már nem úgy érez irántam?

Figyelt kérdés
4 évig voltunk együtt a barátommal,nagyon jó volt a kapcsolatunk...az utóbbi időben kicsit ellaposodott és voltak veszekedések is.4 hónapja szakított velem mert azt mondta nem úgy érez már irántam.Jóban vagyunk sokat találkozunk mert egy munkahelyen dolgozunk.Kb.1 hónapja összejött az egy lánnyal.Állítólag jól elvannak de semmi komoly.Mióta ezt tudom azóta valahogy mintha kedvesebb lenne,egyik nap féltékenységi jelentet rendezett mert az egyik barátjával beszéltem neten...bár azt mondta nem érdekli de mégis 3 szor felhozta a témát.Aztán folyton hozzám ér meg megfogja a fenekem,ma itt volt nálam és nagyon kívánt engem...mikor átöleltem nem menekült(pedig előtte nem engedte)alig akart elmenni meg mintha zavarban is lett volna.Nem feküdtem le vele amúgy...Mit jelent ez csak meg akar dugni(bár tudja,hogy rá tud venni ha nagyon akar mert nagyon szeretem őt)vagy van esély,hogy kezd rájönni,hogy jó volt velem vagy ilyesmi...
2011. okt. 5. 20:38
 1/9 anonim ***** válasza:
gázok az ilyen emberek. lehet megbánta és érez vmit irántad, akkor oké. de ha csak féltékeny, akkor nagyon örülj, hogy már nem vagytok együtt. akkor hesegesd el!
2011. okt. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ugy
2011. okt. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
látom
2011. okt. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
kevés
2011. okt. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ember
2011. okt. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
válaszolt
2011. okt. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
úgyhogy
2011. okt. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
segítettem, nincsmit
2011. okt. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy ismét beléd esett, de én a helyedben nagyon gyorsan próbálnám őt elfelejteni. Elég retardált egy alak lehet.
2011. okt. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!