Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? :D

Figyelt kérdés

Manapság már itt a net(skyp,chat,msn,facebook stb.),de én leveleket szeretnék küldeni/kapni rendes borítékban,mint régen anya idejében.:)

Hülyeség vagy más is van így vele?

15/l



2013. júl. 16. 20:29
1 2
 11/20 piriiiiii ***** válasza:

Ha megadod a címedet, én szívesen levelezek Veled. Régen sokat írtam a testvéremnek, de mostanság semmi... Pedig én is szeretek postán levelezni, annak van egy izgalmas hangulata, várni a levélre, aztán elolvasni a sorokat, és a választ fontolgatni. Nagyon szeretek mind az éteren, és mind a földi, postai úton át levelezni. (azt hozzá kell tennem, hogy a válaszom sokszor késik, lustaság, időhiány...)

16/L - mondjuk oké, a szerelem, szex kategóriában írtad, így biztos nem egy másik, lány levelezőtársra vágysz... hacsak nem vagy leszbi, de azt nem hinném.

2013. júl. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Sajna ellent kell mondanom mindenki másnak, hülyeség sajna. Ahhoz hogy valakinek eljuttasd a címed, kell az internet, nem? és ide se írod ki szívesen fogadjunk :D
2013. júl. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Régi világ - régi technológia, új világ - új technológia és attól, hogy új még nem biztos, hogy jó is.

De ezt már Albert Einstein is megjósolta. :D

[link]

2013. júl. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Örülök,hogy sokan így gondoljátok:D

Hát úgy gondoltam,hogy ha mondjuk itt jobban megismerek valakit,és utána levelezetnénk,ha akarna:))

A barátaimmal nem tudok,mert egy városban lakunk annak meg sok értelme nincs^^

2013. júl. 16. 20:47
 15/20 anonim ***** válasza:
Ja, csak a posta nem kézbesíti a sima leveleket, mert eltűnik, elkavarodik, kibontják, kidobják stb...
2013. júl. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
a mai napig van olyan volt osztálytársam akivel levelezek, pedig tudom számát is meg van neki fb-ja, de megszoktuk h így kommunikálunk egymással és ez nem fog változni
2013. júl. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Szerintem elégedj meg az e-mail-le. Azt ugyanúgy meg kell fogalmazni, mint egy hagyományos levelet. Mindenféle chat alkalmatlan az ismerkedésre, mert szinte rákényszerít az igénytelen fogalmazásra.


37/F

2013. júl. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Szoktam leveleket kapni, nem egy élmény. (telefonszámla, miegymás)


Viccet félretéve: normális, persze. Én a te korodban még leveleztem, megvan annak a maga hangulata.

2013. júl. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

nem igen


túl sok költő lámúrt olvastál irodalomórán

2013. júl. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Hülyeségnek nem hülyeség... De lehet megőrülnél az idektől mikor arra vársz hogy írjon ( míg elviszi a postás a srác visszaír míg a postás megint kézbesíti) mind e közbe napok telnek el ...A neten meg másodpercenként írhatnátok üzenetet
2013. júl. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!