Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti mit csinálnátok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti mit csinálnátok? Letörölnétek?

Figyelt kérdés
Elkezdtek beszélni egy lánnyal fb-on,először látjátok hogy érdeklitek őt beszélgettek aztán egyszer csak nem ír vissza pár óráig úgy hogy fent van,de az egyik ismerősötöknek meg vissza ír,nektek meg nem.És miután írtok hogy mi van..akkor meg csak annyit mond hogy nem volt ott.De akkor miért nem tud írni hogy megy,vagy pillanat vagy valami?Utána meg már nem is ír vissza nektek nagyon akkor mit csinálnátok?Letörölnétek inkább?18/f
2013. júl. 16. 21:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne töröld le, mert téged fognak hülyének nézni. Inkább ne foglalkozz vele. Légy passzív te is.
2013. júl. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én az ilyet tiltani is szoktam, hogy még véletlen sem találkozzak egy ilyen tiszteletlen, utálatos, beképzelt, buta, kegyetlen csajjal.
2013. júl. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Velem is ezt csinálja egy régi lány osztálytársam(16/L). Az elejên kedves volt aztán tiszta hülyén meg bunkón viselkedik... Nem bírom az ilyen álszenteket. Inkább töröltem mindenhonnan. 17/F
2013. júl. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A 2. válaszoló jobban nem is tudta volna megmondani,teljesen egyetértek vele!
2013. júl. 16. 21:52
 5/7 anonim ***** válasza:
46%
Csinálj egy kamu profilt magadnak, beszélgess vele azon, miközben a "rendes" profilodon nem szól hozzád, aztán ha rákérdezel, hogy mi van, és ő megint azt mondja, hogy "jaj, bocsika, nem voltam itt, mert blablabla", akkor szimplán közlöd veled, hogy érdekes, mert X. Y. néven az előbb veled beszélgettem.
2013. júl. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt túl nagy ügyet csinálsz a fészbúkból, másrészt miért is érdemelnél exkluzivitást?


Ha akarsz tőle valamit, akkor hívd el randizni, ne azt elemezgesd, hogy mennyi időnként ír vissza chaten.

2013. júl. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az utolsónak igaza van... 2. ha ugyanúgy beszélgetsz, (de pár napig nem írnék rá) akkor te is csinálhatsz ilyet...

De tényleg hagyni kell az ilyet...

Nem tiltanám, inkább ha rám ír, akkor lennék tök közömbös, hogy ahha, jah, semmi friss téma, hidd el hogy akkor észreveszi majd magát ;)

2013. júl. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!