Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » FIÚK! Nektek minden áron...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Nektek minden áron fontos a testalak egy szép arc mellett?

Figyelt kérdés

2013. júl. 16. 23:14
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:

utolsó kommentelő (csajszi) nagyon igazad van:)

de köszönöm mindenkinek a kérdésemre a választ!! :)

2013. júl. 16. 23:28
 12/37 anonim ***** válasza:

Igen.


Egy egészségesen szép mértéket üssön meg. Küldj képet, aztán nyilatkozom a látottakról ;-)

2013. júl. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
Én azt vettem észre hogy sokkal jobban számit az alkat, mint az arc. 18 éves lány vagyok, szép arcom van, mégis kevesebben néznek meg mert van kb olyan 5-6 kg ffeleslegem :)
2013. júl. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
Lányként úgy veszem észre a fiúismerőseimen, hogy igazából nem fektetnek hangsúlyt minden apró részletre, messze nem tökéletes csajokat is bombának kiáltanak ki olykor. Annyi a dolgod, hogy próbálj nem szélsőségesen kövér/sovány(/izmos, de mivel ez egyéni kitűzés, kétlem, hogy ez állna fenn) lenni. Ezalatt azt értem, hogy néhány kiló mindkét irányba belefér, és ez sem tragédia, ha a melled kisebb az átlagosnál vagy a derekad nem vetekedik a homokóra középtájékával. Fölösleges túl nagy szerepet tulajdonítani a témának.
2013. júl. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:

#12/14. képet nem küldök senkinek csak véleménye voltam kíváncsi :)


#13/14. az 5-6 kg felesleg nem olyan durva, látni manapság olyat ahol több mint 5-6 kg felesleg van egy lányon! :)


#14/1. Értem, köszönöm :)

2013. júl. 17. 00:04
 16/37 anonim ***** válasza:

én is lány vagyok, de a 14es válaszolóhoz hasonlót tapasztaltam én is. nem vagyok hájas/kövér, de azért van rajtam jó pár kiló plusz, ráadásul magas is vagyok, mégis megnéznek a srácok. az alkatom azért viszonylag arányos, de tuti, hogy az arc sokat nyom a latban.

a másik meg az, hogy haveroktól én is hallom, hogy olyan lányra azt mondják, hogy hűű, de jó csaj, aki így női szemmel nézve tényleg nem olyan nagy szám. átlagos lányként szerintem nem lehet gondja az embernek a külseje miatt (!) a pártalálásban :D

2013. júl. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:

16/16-os csajszi!


én se olyan vagyok hogy lóg rajtam a háj, meg hogy ilyen nagyon hájas, de van rajtam felesleg, de még is van izom amitől inkább ilyen nagyobb darabnak vagyok mondhatóbb.

engem is megnéznek ettől függetlenül, és sokan mondják is hogy nagyon szép vagy eltérve hogy kicsit duci :)

akkor én nem vagyok átlagos lány? csak mert valószínű hogy tőlem azért fordult már el fiú, mert van rajtam felesleg... szóval igen, nekem itt ezzel a pártalálásban gondom van.

2013. júl. 17. 00:12
 18/37 anonim ***** válasza:

Kép nélkül teljesen értelmetlen a kérdésed ,meg a válaszok. A nagyobb darab is lehet teljesen nyerő. A hangsúly az arányokon van.


Tehát én még 1 szavazatot adok a fotó megmutatására, akár privátban.


#12

2013. júl. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:
#12 ! küldtem üzenetbe képet!
2013. júl. 17. 00:28
 20/37 anonim ***** válasza:

16os lány vagyok, átküldenéd nekem is azt a képet, ha nem vagyok túl tolakodó? :)

amúgy, aki azért fordul el tőled, mert van rajtad pár kiló plusz, azzal szerintem nem is érdemes foglalkoznod.. lehet, hogy a következő problémája majd a hajaddal lesz :D az ilyen emberek engem sem érdekelnek, legyen külsőre akármilyen jó pasi is.

2013. júl. 17. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!