Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » FIÚK! Nektek minden áron...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Nektek minden áron fontos a testalak egy szép arc mellett?

Figyelt kérdés

2013. júl. 16. 23:14
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
Jól van, de én nem szégyenlősködnék a helyedben. Nincs rá okod.
2013. júl. 17. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
0%
Még mielőtt elszállnátok a kérdezőtől: 161 cm 78 kg. Lehet, hogy most fogyózik, de Karácsonyra ugyan ilyen lesz. Az meg hogy azzal vigasztalja magát hogy legalább az arca szép(szerinte) és ti látatlanban asszisztáltok hozzá, az elég szánalmas. Ahogyan az is, hogy fiatalon már így néz ki.
2013. júl. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
Ja és 13 évesen még mindenkinek szép gyerekpofija van...
2013. júl. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:

ezzel csak annyi baj van, hogy több vagyok mint 161 cm és jóval kevesebb mint 78 kg .. úristen :D

bevallom nem tartom magam szépnek, sokan mondják hogy szép az arcom, ezért tettem fel így a kérdést.


ha sikerülni a fogyás nyilván tartanám a súlyom, főleg hogy kézilabdázom, meg vigyáznék is szóval kétlem hogy ugyan ilyen lennék :)


szóval igazából most feleslegesen kellettél ide :):):):))

2013. júl. 17. 14:00
 35/37 anonim válasza:
0%
az se mindegy ha egy dagadt ráncos boszorkányt fektes le.
2013. júl. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim válasza:
100%

Természetesen nagyon fontos a testalkat...ha nincs meg mind a 4 végtagja az nem szokott jó pontnak számítani...általában :D - de most eltekintünk az amputálós fétistől xD

Egyébként, a viccet félretéve, ez a dolog nagyon szubjektív, ahány ház annyi szokás. Pl az igazat megvallva én élek-halok a szép baba arcú csajokért - erről is a TV tehet, bakker tiszta pedofillá teszi a férfiembert :O xD - viszont emellett nagyon szeretem azt is, hogy ha van mit fogni a leányzón. Szóval ha úgy vesszük az a plusz 5-6 kiló nálam még előnynek is számít.

Sőt, hozzávéve még az a tényt is, hogy én egy nagyon jó pasi vagyok ;) - sportos, jó az ágyban, jó humorú, karizmatikus, megnyerő és okos... :D - akkor már nagyon örülhetsz :P

Ha majd nem arra koncentrálsz, hogy kivetni valót keress magadban, hanem arra mik az erősségeid, akkor majd megkaphatod a legjobb pasikat is...hajrá önbizalom!

2013. júl. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Nemˇˇ
2013. okt. 14. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!