Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azokhoz szólna a kérdésem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azokhoz szólna a kérdésem, akiket gyerekkorukban bántottak, esetleg vertek, megaláztak a szülei, testvérei, rokonai. Így évek elteltével milyen az életetek és a párkapcsolatotok?

Figyelt kérdés
Kihatott ez valahogy az életetekre? Nem vagytok önbizalomhiányosok? Esetleg szeretethiányosok? Ezáltal nem ragaszkodtok kicsit jobban a párotokhoz? Hasonlók.
2013. júl. 17. 14:11
 1/7 ivilicious ***** válasza:
barátomnak nem volt vmi okés a családi háttere, kicsit nehéz volt elnyernem a bizalmát,de úgy kötődik,mint egy gyerek.
2013. júl. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az én páromat verték és megalázták, eléggé nagy hatással van ez a magánéletére is, és a kapcsolatunkra is. Nehezen nyílt meg, nehezen beszélt az érzéseiről, nehéz volt a bizalmába férkőzni, mert nem hittel el, hogy valaki tényleg szereti.

22/L

2013. júl. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Engem inkább osztálytársak piszkáltak, ok nélkül beszólogattak. A föld alatt volt az önbizalmam, de most, hogy már jó pár éve nem beszélek velük, sőt nem is látom őket, teljesen javult a helyzet, több az önbizalmam, jobbak megnyílok a fiúk felé, ismerkedni stb...
2013. júl. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Apám, a bátyám és a nagyapám folyamatosan vertek, megaláztak, csak azért mert lánynak születtem. Lassan 30 éves vagyok, szexkapcsolaton kívül soha nem volt komolyabb senkivel és nem is igénylem, sőt, a hideg ráz a gondolatától is annak, hogy bármilyen kapcsolatom legyen egy férfival. Nem vagyok leszbikus, mert szexuálisan abszolút a férfiakhoz vonzódom, de 2-3 dugásnál többre egyel sem vagyok képes.
2013. júl. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Engem is osztalytarsak csesztettek; beszologattak minden hulyegert, egyfolytaban, mikor elmentek mellettem a folyoson probaltak megutni, direkt nekem jottek, ki akartak gancsolni, fenyegettek, szamtalanszor megalaztak, kikozositettek, voltak akik megvertek... Egy darab sz.rnak ereztem magam.

Nagyon feltekeny es irirgy vagyok a baratomat korulvevo lanyokra, szinte gyulolom oket, szeretnem ha eltunnenek, feltem toluk, meg egy fiu baratjatol is aki az a csajozos fajta, nehogy elrontsa.. Tavkapcsolatban vagyunk.

2013. okt. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*irigy
2013. okt. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A baràtnőmet verték,megalàztàk a szülei,testvérei. Az indokot még mindig nem tudom...

Eléggé a béka se-ge alatt volt az önbizalma.

Marhàra szeretet hiànyos is volt.

És nagyon lassú folymat volt amig megbízott bennem.

Bàr azaz igazi nagyon megbízik bennem még hiànyzik.

Ez csak ilyen apró jelekből làtszik,aki nem ismeri az nem veszi észre,de én igen.

Nem rég javasoltam,hogy szakitsa meg a kapcsolatot a velük,nem mintha olyan sok lett volna...a szülinapjàn "kedves" üzi a tesóktol.

Úgy tűnik ez is segitett.

2017. okt. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!