Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nem tudom, mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nem tudom, mi lenne a helyes döntés

Figyelt kérdés

Röviden: Majdnem két éve ismerkedtem meg egy fiúval neten. Szeptemberben miattam(!) jött át egy olyan gimibe, ami az én városomban van és itt kollégiumba járt. Nagyon szeret, tényleg én vagyok a mindene! Viszont november-decemberben elég súlyos problémák kezdődtek. Megcsalt többször is, füvezett, piált, erőszakos volt velem, meg is vert egyszer, balhékba keveredett. Állítása szerint ez mind miattam volt, mert nem bírta, hogy én szakítani akarok vele (azért akartam szakítani vele, mert régebben voltak rendőrségi ügyei, amiket tagadott, és mikor elmondta, akkor akkorát csalódtam benne... de ez még novemberben volt). És akkor a december így telt, rengeteg rossz élménnyel teli, majd idén januárban megcsalt, de egy hónap után visszakönyörögte magát. Majd jártunk, megint megcsalt (pedig ekkor már minden rendben volt köztünk), és utána már majdnem megint összejöttünk, mikor kiderült, hogy egy harmadik lánnyal le is feküdt. Itt vetette, örökre véget a kapcsolatunknak. Kb két hónapja semmit se beszéltünk, de most pár napja megint felkeresett facen. Eleinte kizártnak tartottam, hogy megint összejövök vele (plusz lett egy másik udvarló-szerűségem is), de most annyira elkezdte mondogatni, hogy szeret, hiányzom neki, és nagyon hülye volt. Ezt nem ilyen röviden, hanem egy egész üzenetet kaptam tőle, és annyiszor elmondta, hogy legalább egy utolsó esélyt adjak neki, hadd bizonyítsa be, hogy ő már megváltozott, mert hülye volt, sose csalna meg többet, és utálja magát azért, amilyen volt és nem bírja nélkülem. És miközben könyörgött, egyre kevésbé tudtam neki megírni, hogy hagyjon békén, végül elkövettem a hibát: mondtam neki, hogy gondolkodom még a dolgon. Viszont most annyira boldog, és rengeteg szívet írt, meg megköszönte százszor és írta, hogy szeret és be fogja bizonyítani, és megváltozott és meg szeretné minél hamarabb mutatni, hogy ő már más, és higgyem el, hogy boldog leszek, nem lesznek olyanok, mint régebben. És igazából én vagyok annyira hülye, hogy tényleg összejönnék vele, ha boldog lennék tényleg mellette, akkor vele maradnék, ha pedig csak kamu volt, hogy megváltozott, akkor pedig szakítanék vele, de így rossz, hogy esélyt se adtam neki. Nekem lenne bűntudatom.

Ez így még rendben is lenne, viszont anya rühelli, gyűlöli, utálja, egyszerűen felkavarodik a gyomra, ha az exemről hall. Utálja, nem is tudok rá megfelelő szót találni, és ********* nagyot csalódna bennem, ha megint összejönnék vele, és nagyooon, NAGYON megromlana a kapcsolatom anyával, és nem tudom, megéri-e. Eddig inkább ahhoz húz a szívem, hogy megmondom neki az egészet (ja és itt már az se segít, ha az exem leül anyával beszélgetni, annyira el vannak fajulva a dolgok...), viszont megint nekem lenne lelkiismeret-fúrdalásom, hogy akkor most megint hitegettem vele ma este, hogy gondolkodom az ügyön. MOst annyira boldog, milliószor megírta, hogy szeret, és mostantól jobban fog becsülni, bízzak benne, és köszöni a lehetőséget, meg annyira boldog... leírhtatlanul... és akkor holnap, ha én közlöm vele a hírt, hogy "bocs, mégse", akkor én lennék az, aki miatt egyik nap még szárnyal, másik nap meg teljesen összeomlik.. mintha hitegettem volna, vagy ne mis tudom... nekem lenne bűntudatom. Olyan rossz ez, mit tegyek? Kívülről hogyan látjátok a helyzetet?


BOCSI, HOGY ILYEN HOSSZÚ LETT! NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM ANNAK, AKI ELOLVASTA ÉS VÁLASZOLT RÁ, NAGYON SOKAT SEGÍT EZ NEKEM!


2013. júl. 17. 22:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Most komolyan valaki ezt elolvassa? :DD
2013. júl. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom, de aki igen, annak nagyon köszönöm! :)
2013. júl. 17. 23:01
 3/16 anonim ***** válasza:

Hű!

Elolvastam de nem tudok segíteni. A te életed, a te döntéseid, a te hibáid vagy éppen megnyert ügyeid.

2013. júl. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

És még azt hittem,hogy a mi bi-meleg szerelmi háromszögünk bonyolult...

Ha ázert erőszakoskodott mert szakítani szerettel volna,akkor én félnék most a helyedben.

2013. júl. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Elolvastam.

Ha szeretne, akkor békénhagyna. Úgy gondolná, hogy legyen esélyed egy normális párkapcsolatra s, egy olyan fiúval aki megérdemel és nem ilyen zűrös. Szerintem.

Az meg, hogy annyit írtál hogy gondolkozol, és ő máris ilyeneket reagál.. szintén nem korrekt. Nekem kicsit olyan, mintha sarokba szorított volna.

Javaslom, hogy anélkül gondold át a dolgokat, hogy bűntudatot éreznél. A leírásod alapján nem kell, hogy bűntudatod legyen. Csak arra gondolj, hogy TE mit szeeretnél. Most az egyszer, ügyesen és vigyázz magadra:)

2013. júl. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Én is azon gondolkodtam, hogy részéről lelki zsarolás az, hogy ilyeneket írogat. Bűntudatot kelt bennem..
2013. júl. 17. 23:08
 7/16 anonim ***** válasza:

hát pedig dobnod kellene. hányszor cseszett át hmmm ? nem egysuer..nem kétszer.

de te még olyan hülye is vagy hogy engeded neki hogy jàtssza a szaros kis játékát. ugyis urambocsá' átbasz megint

de tudod..

2013. júl. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan mondd neki, h bocs, de mégse. Mi az már, hogy megvert (?!), többször megcsalt (!!), és még te érzel bűntudatot iránta? Ne légy hülye, esélyt se adj egy ilyen féregnek! Amúgy mennyi idősek vagytok? Ijesztő, hogy egy (feltételezem) gimnazista srác ennyi aljas, szánalomra méltó negatív tulajdonsággal rendelkezzen és ennek ellenére te érzel bűntudatot... Istenem.
2013. júl. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

de mint már említettem, én lennék olyan hülye, hogy teszt-jelleggel megpróbálnám vele újra, és lesz, ami lesz...

MOst igazából az a fő probléma, hogy ezt anya miatt nem akarom megtenni, mert nem akarok rosszban lenni vele. És igazából, én annyira nem szeretem az exemet se, szóval nem fájna a "szakítás", csak ez a bűntudat nagyon rossz...

2013. júl. 17. 23:11
 10/16 A kérdező kommentje:
17 évesek vagyunk, két éve tart a "románc"
2013. júl. 17. 23:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!