Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúkák, ez mégis hogy van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúkák, ez mégis hogy van nálatok?

Figyelt kérdés

10-ből 9 csak dugni akar, mert nem kell kapcsolat, minek, stb.

Majd ha ezt megkapjátok, jön az, hogy csak erre jó... Honnan a feltételezés, hogy jó lehet-e másra vagy sem, ha nem is akarjátok megadni az esélyt, mivel nektek nem kell több?

Ja, és a k*rvázás, ®ibancozás nagy divat... Ha a csaj beadja magát, akkor azért. Ha nem, és visszautasít, akkor meg azért.

Vagyis semmi nem jó...


(A kérdés NEM a lelki sérült "nekem már mindegy lenne, csak legyen valakim" hozzáállású, naphosszat gép előtt kockuló egyéneknek szól...

És ne személyeskedjünk, mindezeket leginkább beszélgetések alapján vontam le....)



2013. júl. 18. 09:57
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Most épp 21-24 keresgélek (én 25 leszek), de az idősebbek még rosszabbak, rafkósabbak....
2013. júl. 18. 10:28
 12/22 anonim ***** válasza:

Na kérdező,fordítsunk egy cseppet akkor a dolgon...


Hogy lehetséges az, hogy ti, tökéletes nők, mindig találtok indokot, hogy elküldjétek a pasit az anyjába? Ha érzelgős, aranyos, meg rendes, akkor az a baj, ha meg kőbunkó tapló tinó, akkor meg az. És akkor lehet csodálkozni, miért van egyre több szingli, nőgyűlölő pasas. Mert nektek képtelenség megfelelni.


"A kérdés NEM a lelki sérült "nekem már mindegy lenne, csak legyen valakim" hozzáállású, naphosszat gép előtt kockuló egyéneknek szól..."


De jó hogy így megszabod, kik írhatnak választ és kik nem :DDD LOLWUT

Értem ám, aki nem azt írja amit hallani akarsz az fúj monnyonle, és lepontozod :D

Hála neked és a fajtádnak, értelmes ember inkább a gép előtt kockul minthogy titeket válasszon...

2013. júl. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Senkit nem pontoztam se le, se fel. Nem szokásom.

Azt azért írtam oda, mert vannak, akik úgy vannak, már mindegy.

Nekem nincsenek nagy igényeim... De tényleg.

És nem vagyok tökéletes. Csak szeretni szeretnék, és hogy szeressenek, ellenben ne megfojtsanak.

Ez tényleg akkora bűn?

2013. júl. 18. 15:20
 14/22 SaJt01 ***** válasza:
A férfi ideál hiánya hogy minden pasas tapló(ugyan már nem mindenki :D).Elképesztő hogy egy csomó embernek Barney Stinson a példaképe és hogy mekkora "ász" már az aki szét kúr mindent amit meg lát!!!(megint csak nem mindenkinek szól).Az apák már nem apák nem adnak képet a fiaiknak hogy hogy éljenek.A legtöbb család el vált csak nyisd ki a szemed.És mindenki azt gondolja hogy a kapcsolat olyan mintha ki herélnének.Pedig nem!A legjobb dolog mikor azzal lehetsz akiért még a töködet is levágnád.Persze az hogy mindenki csak dugni akar mert minden honnan az jön hogy sex sex sex!!!A facebook már ilyen előjáték oldal vagy nem is tudom bár ezt már biztos sokan ecsetelték hogy mi van a facebookon.Ha jó pasit keresel csak a szerencsében bízhatsz.És ez miért zavar téged?Ilyen korban ne nagyon számíts másra majd egy olyan 2-5 év mulva.Ha ez ellen tenni akarsz valamit vígasztaljon az a tudat hogy egy pasinak örökre meg fogod változtatni az életét.
2013. júl. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 SaJt01 ***** válasza:
És nem ér álltalánosítani! Én még csak 14 vagyok de nem nagyon akarok se rúgni se minden csajt meg hágni pedig a korosztályom csak úgy epedezik az ilyenek után.
2013. júl. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 SaJt01 ***** válasza:
* be rúgni
2013. júl. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

14????

Hát ha nem írtad el... esküszöm értelmesebben, érettebben gondolkozol, mint a 25-30 évesek.

A baj amúgy az, hogy én már kinőttem ebből az "éljük ki magunkat" korszakból (rohadt nagy ára volt), és nem engedhetem meg magamnak (meg nem is arra van szükségem), hogy egyik àgyból rohanjak a másikba...

2013. júl. 18. 22:19
 18/22 SaJt01 ***** válasza:
Akkor várnod kell.(Kössz :D)
2013. júl. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 Disturbed90 ***** válasza:

"10-ből 9 csak dugni akar"


Ott a válasz is. A nőknél is ugyan ez van, dugás, pénz, a pár csak "életbiztosításnak" kell nem azért aki...


Az emberiség 90%-a (és ezzel még keveset is mondtam) életképtelen, nyominger... ez a 10/9

2013. júl. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
A fiúkák olyan homárul hangzik.Te csaj vagy?Minden egészséges férfi akar szexet.Miért csodálkozol ezen?Akkor járj tizedikkel,aki impotens.:)
2013. júl. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!