Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én nem értem a pasikat!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én nem értem a pasikat! Mégis, nálatok ez mit jelent? Javulhat? Vagy már nem is leszünk jóban?

Figyelt kérdés

Van egy srác, 2 hétig jártunk, majd kidobott, mert nem bízott meg bennem (távkapcsolat lett volna, neki én voltam az első barátnője). Én a szakítás után még könyörögtem neki, hogy csak pletyka volt, nem hitt nekem, majd azt mondta ne keressem egy ideig. Mivel nála volt egy cuccom, így találkoztunk, barátilag, utána azt mondta nem akar összeveszni velem. Azóta alig beszéltünk, én decemberben összejöttem a volt barátommal.

Most, hogy ez a srác regisztrált egy közösségi oldalon, próbálom keresni a társaságát. Egyszer ugyanolyan jól elvagyunk, mint régen, ugyanúgy ökörködik velem. Következőleg meg le se toj, alig válaszol, van, hogy köszönés nélkül lelép.


A sztorihoz tudni kell, egyszer picit ittas állapotban megcsaltam, akkor megbocsájtott, majd a következőnél nem hitte el, hogy szeretem, pedig próbáltam bizonyítani. SZilveszterkor azt mondta, hogy ő már rég túltette magát az egészen. Még az utolsó találkozásunk után, nov elején annyit mondott arra, hogy szeret-e engem, hogy néha igen, néha nem.


Ilyenkor mi van? Szerethet még? Valamikor lehet még esélyem nála? Vagy legalább arra, hogy barátok legyünk? Ilyenkor mi zajlik le egy fiúban?


2011. jan. 9. 17:03
1 2
 1/12 DJ_Whiteman ***** válasza:

Ilyenkor? Talán a legjobb szó a csalódottság lehet.

Elvesztette a bizalmát irántad, mert megcsaltad :)

Talán próbálj meg barátként újrakezdeni vele mindent:)

2011. jan. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen, azon vagyok. De annyira rossz, hogy egyik pillanatban még lustaságnak nevez, ugyanolyan kedvesen, ahogy eddig, majd a másik pillanatban szó nélkül kilép chatről. Ezt nem tudom hova tenni. Ma már sírtam amiatt, hogy nem jön fel. Hiányzik, nem akartam elveszíteni.
2011. jan. 9. 17:14
 3/12 DJ_Whiteman ***** válasza:

Ezt a dolgot szerintem tedd szóvá neki:)

Azért emberek vagyunk, és annyira legyünk kulturáltak, hogy elköszönünk a másik embertársunktól, ha lelépünk :)

2011. jan. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Pont olyan vagy mint az egyik ismerősöm. Megcsalta a csávoját kicsit ittas állapotban, aztán meg sír a szája, hogy nem bocsátatott meg neki a fiú, de közben a lánynak hiányzik..sajnálom, de te cseszted el:( Meg összejöttél a volt barátoddal? Akkor amelyik fiúrol szó van(akit megcsaltál) barát akarsz lenni, vagy összeakarsz vele jönni? Mert ha nem szereted, szerintem ne bántsd szegényt:( :S
2011. jan. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

A első-második válaszolónak: most is feljött, ráírtam, írt vissza, és lelépett... mostmár szándékom, hogy rákérdezek.


Harmadik válaszoló: megcsaltam, de ő megbocsájtott, és én hűséges voltam hozzá. Csak egy rosszakaróm "beetette" vele, hogy megint megcsaltam, és ő úgy döntött, inkább szakít velem. Én utána még hónapokig próbáltam bizonyítani neki, hogy szeretem, és utána jöttem össze csak mással.

2011. jan. 9. 17:41
 6/12 A kérdező kommentje:
Ja, kihagytam, nekem bármelyik jó lenne, ha összejönnénk, vagy ha barátok lennénk. De azt nem tudom, ő mit akar. Ha túl lenne rajtam, akkor nem lenne ilyen. Vagy pont hogy igen?
2011. jan. 9. 17:42
 7/12 DJ_Whiteman ***** válasza:

Hmmm talán akkor próbáld meg azt, hogy nem írsz rá:)


Bocsi, hogy beleszólok a másik dologba is, de erről mondanék valamit.

Ha hűséges a srác, akkor kb. úgy gondolkozik, ahogy most leírom neked.

Valószínű, hogy a bizalmát csak egyszer kaptad meg, és azzal hogy megcsaltad azzal ezt elvesztetted. Ha szeretett akkor nem hiszem, hogy megbocsátotta neked azt hogy megcsaltad.

Egyszóval sztem ebből nem lesz kapcsolat, csak egy barátság. De azt is türelmesen újra fel kell építeni:)

2011. jan. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Na varj, ha neked decembertol baratod van, akkor ez a hozzaallas hogy barmikor lecserelned erre a masikra eleg gerinctelen vele szemben. Ilyen lanyban en se biznek.
2011. jan. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Na nálam esélyed sem lehetne!!! Megcsalod és utánna mé könyörögsz???-hogy bocsásson meg meg Te szereted??? Ne haragudj ?-de amikor épp más tömött akkor nem gondoltál arra,hogy neked van pasid akit állitólag szeretsz???

szerintem ő csak szivat téged azzal hogy egyszer azt mondja máskor mást!!! Játszik veled slelkileg hat rád-ahogy látom jól mert neked ez nagyon kellemettlen-nem bár??? De tudo minden nő megérdemli aki szinész -ma ezt szeretem mert ez dugott meg holnap meg a másikat mert épp az dugott???S holnap után meg a harmadig pasi??? Szerintem NÉZZÉL MÁR BELE A TÜKÖRBE!!! S tudod még ti vagytok megsértődve ha egy szót ki mondanak rátok!!!

2011. jan. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
RIBIzli
2011. jan. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!