Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem megy nekem valami jól a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem megy nekem valami jól a férfiakkal (? )

Figyelt kérdés
Nem lehetek az előzővel ,mert nem akart kapcsolatot , az egész nagyon megviselt . Még jópár hónap után is úgy vagyok vele hogy de jó lenne vele lenni , most meg a jelenlegi dolog is döcög . De én igazából arra az előzőre vágyom , még csak esélyt sem adott ,hogy megpróbáljuk , ezt nagyon nehezen viselem(tem) . Meghódítani nem tudtam . Most úgy vagyok a dologgal , hogy majd talán egyszer lesz valami köztünk , hátha megkomolyodik idővel . Én már érettebb lettem csak ő már beskatujázott engem és szerinte ilyen korban már senki sem változik , de ez egy nagy hülyeség .

2013. júl. 18. 10:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Éreztem már én is ugyanezt pár nővel kapcsolatban, akik visszautasítottak. Mégis mindig tudtam mást keresni és túllépni rajtuk, mert erről szól az élet. ;)


30F

2013. júl. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom ,hogy arról szól ,csak mikor úgy érzem ,hogy nem gond majd keresek tovább , akkor később mégis úgy érzem ,hogy mégis milyen jó lenne , lehetett volna . Jól ki tudnánk egészíteni egymást , meg ilyenek . Olyan hitevesztett lettem ami a kapcsolatokat illeti . És olybá tűnik szexre kellek és ez zavar , mást szeretnék kiváltani .
2013. júl. 18. 12:19
 3/4 anonim ***** válasza:

A múlton nem érdemes rágódni, mint ahogy azon sem, h mi lett volna ha... Amúgy is honnan veszed, h jól ki tudnátok egészíteni egymást?! Ha így lenne, ő is érezné és akkor nem utasít vissza, szóval ezt is csak bebeszéled magadnak.


Lépj tovább, vagy őrülj bele, h nem kellesz neki. Ez a két lehetőség lehetséges esetedben.

2013. júl. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Áh , hát azért beleőrülni azt nem fogok . Átmentem én vele kapcsolatban már nagyon sok fázison . És végtelenül tudott idegesíteni szóval felejtős a dolog csak úgy mégis , lehetett volna egy ideig egészen jó is a dolog . Na maindegy végül is mindennek van oka , szereztem valamennyi tapasztalatot . Így kellett lennie és kész .
2013. júl. 18. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!