Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor tudom elfelejteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor tudom elfelejteni végre? Több éve megy ez már

Figyelt kérdés
Megismertem egy srácot(még akkor az volt) 10 évvel ezelőtt, neki akkor már volt barátnője volt, így mivel megszólalt a lelkiismeretem, nem lett a dologból semmi. Sajnos úgy hozta a sors, hogy a barátja az én baráti körömhöz tartozik már, így jöttek az események sorozata: közös találkozás a bulikon, utána kiváltam a baráti társaságból, mert kezdeményezett, eltelt 4év, előkerült. Fontos volt beszélnünk, és azóta minden évben felkeres, ír pár smst, és nem értem, miért. 1évvel ezelőtt összefutottunk, nagyon rossz volt, múlt héten ismét felkeresett, de mivel már tavaly is megalázott, ez most sem maradhatott ki. Nagyon szerettem. Van párom már 3éve, de a mai napig időnként nagyon rossz. Tudom milyen az 'előélete', de nem tudom megérteni, miért kell írnia kedden hogy szeret, szerdán hogy takarodjak, csütörtökön hogy maradjunk barátok...Minden előzmény nélkül. Mi a baja?? Minden évben meg akar bizonyosodni arról, hogy érzek-e valamit?? Most valamiért tényleg nagyon rossz, nem értem ezt a viselkedést, bátyáimtól kérdeztem, gondoltam, mivel pasik, csak tudnak valami okosat mondani, de ők sem értik, sohasem tennének ilyet. Talán a be nem teljesedés? Vagy mi lehet??
2013. júl. 9. 17:49
 1/4 A kérdező kommentje:
Úgy írja ezeket, hogy én sem előtte, sem utána nem írok semmit!!
2013. júl. 9. 17:54
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy idegileg és/vagy érzelmileg labilis az illető. Ha számodra túl sok ez az egész, akkor írd meg neki, hogy ne zaklasson, felejtsen el.
2013. júl. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem fogja fel... és persze én vagyok a ... :/
2013. júl. 10. 10:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy ha tovább zaklat, akkor feljelented.
2013. júl. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!