Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egyutt maradnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egyutt maradnak vagy nem? Kerlek irjatok, surgos!

Figyelt kérdés
Anyukam reggel megnezte apukam sms-eit.. Es talalt benne egy elegge durva sms-t.. A baratja azt kerdezte h te viszel-e ovszert a petrahoz?( vagy talan azt hogy vigyek-e, ezt sajna pontosan nem tudom) Anyukam teljesen kiakadt, persze mi is a tesoimmal... Aztan sokat veszekedtek.. En meg sirtam... Apa azt allitotta, h csak szorakoztak a barataival, mer elvileg annak a fiunak tetszik a lany, anya meg azt hiszi, h megcsalta.. Egesz nap benn volt a szobajaban es be volt zarkozva... Latni sem akarja apat.. Most mi lesz? Feltem gyerek korom ota feltem a vapastol, nem akarom, h elcaljanak!! Mi legyen, mi lesz, kerlek irjatok!!!
2013. júl. 18. 22:45
 1/2 anonim ***** válasza:

én mondjam meg???

nyugodj meg, a szüleid eldöntik

függ ez a kommunikációtól is, de ha már nem boldogok együtt, vagy megcsalás történt akkor mindenkinek úgy lesz a legjobb..

2013. júl. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Jajj nyugi. Szar az ilyen. De ha így volt akkor úgy is mind1 már. De az is lehet hogy hamarosan minden megoldódik:)
2013. júl. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!