Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lassan tényleg ott tartunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan tényleg ott tartunk hogy 13-15 éves lányokat próbálnak 20-23 éves férfiak elcsábítani?

Figyelt kérdés
2013. júl. 19. 01:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
Na meg ott tartunk, hogy 12 éves kisányok kérnek meg felnőtt férfiakat, hogy szexeljenek velük. Huszonéves vagyok és már kaptam enm egy fura ajánlatot 12-15 éves lányoktól...
2013. júl. 19. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, amelyik huszonéves férfi szóba áll egy ilyen kislánnyal, az csak megfektetni akarja. A kislányok meg meg is érdemlik, ők csábítgatták őket.

Normális férfi meg nem nagyon fogja őket komolyan venni vagy egyáltalán szóba állni velük.

2013. júl. 19. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Hát igen.. Így élik ki magukat... -Egy fiú.
2013. júl. 19. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Cyklon ***** válasza:
95%
Azért egy dolgot nem szabad figyelmen kívül hagyni,hogy a mostani 13-15 évesek úgy néznek ki mint a ribik :D Tisztelet a kivétel.
2013. júl. 19. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
ebben is van igazság .. vannak akik ezt élvezik is ..sőt tesznek azért hogy megtörténjen.
2013. júl. 19. 01:52
 6/17 Cyklon ***** válasza:
Soha nem voltam bulizós típus,de volt hogy egy este meló után mentem haza azt a kis 14 évesek utánam kiabáltak... Szóval ilyen világot élünk :D
2013. júl. 19. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
könnyű préda.
2013. júl. 19. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
100%
Bizony vannak szép számmal ilyen csajok. Ők a kis bulir*bancok.
2013. júl. 19. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Miért, szerinted régen nem volt ilyen?

Még több is, és nagyobb különbséggel!

2013. júl. 19. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Azért igen, valljuk be, ők is tesznek ezért, hogy idősebbnek nézzenek ki. Agyi szinten már nem tudnak, mert akkor is egy üresfejű idióta p.i.c.s.a szintjét koptatják, bármit is csinálnak.

Bátyám (23) is járt már úgy, hogy elment bulizni, rászállt egy kis csaj, bátyám simán nézte 18-19nek. Mikor megkérdezte már csak kíváncsiságból is, hogy mennyi, kuncogva azt válaszolta: "13".

Igaz, csak megakarta fektetni a csajt, amit a kislány hagyott is volna, bátyám meg szépen ment volna a sittre.

Sarkon fordult, és ott is hagyta szó nélkül a francba....

2013. júl. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!