Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lassan tényleg ott tartunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan tényleg ott tartunk hogy 13-15 éves lányokat próbálnak 20-23 éves férfiak elcsábítani?

Figyelt kérdés
2013. júl. 19. 01:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Egy gyereket nem lehet hibáztatni azért amilyen. Itt az felnőtt a hibás. 2 felnőtt: az aki engedi és mászik is a gyerekekre, meg a szülők akik elengednek egy 13 éves lányt diszkóba inni és pasizni.

Lehet konzervatív vagyok, de az én időmben csak a rossz családok kicsapongó lányai szöktek el ennyi idősen piálni, cigizni és pasizni (most meg 50 évesnek néznek ki 30 helyett).

2013. júl. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:

Egy 13 éves lányban kellene már annyi ész, hogy normális legyen. Nem feltétlenül a szülő hibája szerintem, mert vannak olyan tehetetlen szülők, hogy nem is értik mitől olyan a gyerek amilyen.

Közeli ismerősnek a szülei cigiztek, ittak, szerencsejátékoztak. A gyereknek egyszer sem jutott az eszébe kipróbálni bármelyiket is, mert szorult bele annyi ész, hogy ne tegye.

2013. júl. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

de egy gyerek hülye, bocs hogy igy mondom. Lehet kellene már neki annyi ész, de vannak 18 évesek is akik olyan sík hülyék, hogy az már fáj az egész társadalomnak, de egy 13 éves még hülyébb tud lenni.

Nem hiába kiskorú, nem hiába büntetendő bármi olyat csinálsz egy 13 évessel amit ő egyszerűen még nem tud felfogni. Mert tényleg nem tudja felfogni, hogy milyen folyamattal jár bármi, ő csak megy a feje után.

2013. júl. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:

Lehet hogy hülyén hangzik, de én naplót írok. 13 évesen is már írtam és visszaolvasva is normális képet kapok az akkori önmagamról. Tudatosan cselekedtem, tettem a dolgomat és megvolt bennem a felelősségtudat és nem tettem olyat amit megbánhattam volna.

Nem mondom, hogy egy gyereknek mindent tudnia kell, meg hogy tud is. Ezért van a szülő. Csak azt nem értem hogy ha én már normálisabban láttam a dolgokat, akkor ők miért nem veszik észre magukat.

2013. júl. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Sok 13-15 éves lány lazán kinéz 18-20 és huszon éves csajnak. A fiúk meg sokszor az se tudják hogy hány évesek ezek.


Szerintem meg tehetnek róla a szüleik is hogy elengedig buliba majd 15-16 évesen menjen el.

A másik meg az hogy a szüleiknek kellene beleszólni hogy egy kicsit visszafogottabban öltözzenek.

2013. júl. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Igen, nem csak a szülők, hanem a szülők is. A gyerek is.
2013. júl. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Most így utólag nézve a kérdésemet nem is így kellet volna feltennem,hiszen igazatok van abban hogy a mai 13 éves lányok azzal hogy kifenik magukat vagy éppen idősebbnek akarnak látszani a koruknál éppen ezért mondhatnánk úgyis hogy maguknak keresik a bajt,de szerintem pont ekkor egy szülőnek kéne közbelépnie vagy hamár a szülő nem lép közbe,legalább nem kéne hagyni hogy rossz társaságba keveredjen a gyereke...és engem végtelenül elkeserít amit látok ..de ilyen a mai világ és sajnos az emberek nem is lépnek azért hogy változhassunk.
2013. júl. 20. 00:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!