Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"csokfogalmak "?

Figyelt kérdés
Na... Az van hogy a "csokfogalmak" terén picit összekavarodtam. Eddig tudtam, van a szájrapuszi, a sima csok és a nyelves... Eddig ugy tudtam, hogy a smárolás = nyelves csok. Egyik nap valahol olvastam egycikket, ahol a smárolást külön vette. Na akkor most hogy is van? És mielõtt olyan válaszokat kapnék, hogy "inkább menj tanulni", vagy hogy "csokoloztále már valaha?" szolok hogy igen. 17 éves vagyok, és vagy tízmillioszor csokoloztam már. A normális válaszokat meg elõre is köszönöm. L/17

2013. júl. 19. 09:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Na most ha ezt beleírnám egy programkódba, akkor nem csak az agyam fuccsolna be, hanem a programkód is. Értelmezhetetlen, hogy mire gondolsz.
2013. júl. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hogy akkor mi is a smárolás??
2013. júl. 19. 09:49
 3/7 anonim ***** válasza:

Basszus, ezek a "csókfogalmak"....

Egyszerűen a smárolás egy másik megnevezése a csóknak. Szerintem van akinek azzal azonos, nekem például az valami durvább, érzelemmentes, vad csókot jelen. A csókolózás jelenti az igazi, lassú, érzékibb csókot. A tinik meg előszeretettel használják inkább a smárolás szót, mert szerintük az a menő.

2013. júl. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hát neked is sok a szabadidőd, ha ilyen hülyeségek, hogy hajdú biharban így hívják, de Sopronban meg így hívják, ennyire foglalkoztat.
2013. júl. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
El van törve a kulcscsontom, el van cseszve a vakáciom, elolvastam már vagy ezer könyvet, megnéztem minimum ötven filmet ës aludni Meg nem tudok, mert kényelmetlen szoval igen van idõm ilyenen gondolkozni elég :))
2013. júl. 19. 12:49
 6/7 anonim ***** válasza:

tudom, hogy a nyár unalmas tud lenni, de azért ki tudsz mozdulni, tudsz barátokkal találkozni.

Persze most éppen én is unatkozom, különben nem lennék fent. De azért ez apróság amit kérdezel.

2013. júl. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem tudok, EL VAN TÖRVE A KULCSCSONTOM nem szabad kimenjek
2013. júl. 19. 16:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!