Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajozásban tapasztalt férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajozásban tapasztalt férfiak! Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Van egy szitu, nem kezdő, szal örülnék, ha valakivel meg tudnám beszélni, aki kellően tapasztalt.

2013. júl. 19. 16:52
1 2
 1/15 Cyklon ***** válasza:
mi a kérdés?
2013. júl. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
jöhet
2013. júl. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Szal a kiszemelt a főnökasszonyom(már egy másikat elintéztem, szal nem ijedek meg a kihívástól).

40es elég határozott nő, de a lényeg, h azért nem tudok rajta elmenni, mert az a tipikus nő, aki ha észreveszi, h valakinek bejön vagy kezdeményez, akkor elkezdi csinálni a fejét.

Szal bejön, rám se néz, full határozottan, gyors lépésekkel elhalad, persze köszön, de semmi több.l, játszaa a jegkiralynőt.

Beszélgetünk nem néz a szemembe, de néha összeakad a tekintetünk, ha találkozunk és elmegyünk egymás mellett...

2013. júl. 19. 17:08
 4/15 A kérdező kommentje:

Jah hát meg persze ma gondoltam kicsit feldobom a hangulatot, ezért nem néztem, nem hesszeltem.

Persze utána láttam, h annyira nem fekszik a dolog neki:P

2013. júl. 19. 17:11
 5/15 zoliba' ***** válasza:
hát ha valóban tetszel neki és nem csak az álló farkad érezteti veled és valóban jégkirálynő,akkor én a helyedben úgy,h senki ne lássa,simán megfognám a seggét. Az ilyen kihaénnem főnökasszonyok azt szeretik ha uralkodnak rajtuk.
2013. júl. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Hmm nem rossz ötlet, de ez azért...ha nem a munkahelyem lennénk, be is vállalnám, de így?
2013. júl. 19. 17:16
 7/15 zoliba' ***** válasza:
hát sose vagytok 2-en? Egy seggfogásnyit..
2013. júl. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Itt nem arról van szó, de ha nem jön be neki akkor mi van?:))
2013. júl. 19. 17:25
 9/15 zoliba' ***** válasza:
az előbb még magabiztos voltál. :)
2013. júl. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Jó, de nem ennyire:)

Neked jött már be ilyen?:)

2013. júl. 19. 17:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!