Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen a női (férfi) ideálod?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a női (férfi) ideálod? A pár kapcsolatodban sikerült megtalálnod az ideált?

Figyelt kérdés
Mindenkinek van egy elképzelése, álma fiatalabb korában, hogy milyennek is képzeli a nagy Őt, (kékszemű, fekete haju, kigyurt, házias, szexi ,stb.
2010. máj. 13. 15:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Laza legyen és helyes, nálam egy kicsivel magasabb, se kövér se sovány, megértő, megbízható és egyezzen meg a zenei ízlésünk. :D

A többi már mindegy, ha összhangban van ezekkel. :)

18/L

2010. máj. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

aranyos, kedves, figyelmes, HŰSÉGES, vicces ugyanakkor tudjon komolyan is viselkedni ha arról van szó, törődő, odafigyelő, megbizható, és tudja kimutatni h mennyire szeret. Nem árt a közös érdeklődési kör sem.

és igen, Én megtaláltam a nagy Ő-t...pontosabban Ő talált meg engem:)

2010. máj. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Legyen tőlem kisebb :D Szeretem az ilyen kis aranyos csajokat :P de azért nemkell hogy szent legyen :D azsem baj ha szemüveges nekem valamiért az olyan lányok bejönnek :P nehéz így csak elmondani :P
2010. máj. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kedves, humoros, nálam nagyobb (bár azt nem nehéz... :D), sportos és izmos, de ne az a "csupa izom" típus. Barna vagy fekete haj, szép nagy szem. Jah, és természetesen férfi. :D
2010. máj. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Fiuk !Ti nem szeretitek az "anya-tipus" hölgyeket?
2010. máj. 13. 18:40
 6/8 anonim ***** válasza:
a férfi ideálom kreolabb bőrű, barna hajú barna szemű nálam egy fejjel magasabb, határozott, kicsit ripacs, társaságközéppontja, humoros, és sportos mint én, nagy vonalakban ennyi. nem még nem sikerült teljesen megtalálni senkiben, viszont részleteiben többé kevésbé megvoltak bennük ezek a tulajdonságok igen!
2010. máj. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Legyen nálam egy kicsit magasabb, hosszú fekete hajjal, zöld vagy barna szemmel. Legyen velem kedves, vicces, de tudjon komoly is lenni, megbízható, törődő, de ne túl tapadós,hűséges, ki tudja mutatni, h szeret. És sportos, kicsit izmosabb legyen. És az se árt, ha van pár közös témánk. Pl.: zene, gép. Sajnos még nem találkoztam hasonlóval.
2010. máj. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Régebben egyáltalán nem volt semmilyen ideálom. Az egyetemen az élet úgy hozta, hogy találkoztam egy szőke hajú, kék szemű, irtó helyes pasival. Azóta a szőke (vagy világos) hajú pasi az ideálom. :)
2013. júl. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!