Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, menne ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, menne ez a dolog pasik terén? Van valami értelme?

Figyelt kérdés

Sokat gondolkodtam, hogy a csalódások és tönkrement kapcsolatok után akarok-e egyáltalán komoly kapcsolatot. Néha hiányzik vki, akit szeretgethetek, akivel megbeszélhetem a gondjaim, néha hiányzik egy pasi. De máskor meg jó, hogy mással kevergethetek és úgy érzem nem tudnám magam 100%osan odatenni egy komoly kapcsolatban. Pont most voltam buliban egy sráccal, akivel tetszünk egymásnak, de megbeszéltük, hogy egyikünk sem akar kapcsolatot, maradunk "barátok". Aztán rájöttem, hogy nekem pont ez kellene: ha lenne egy "pasim", akivel igazából nem járunk, csak néha találkozgatunk, amikor kedvünk van, de semmi sem kötelező és semmi nincs megtiltva, azaz teljesen kötöttség nélkül lennénk együtt. Akkor megkapnám a kellő törődést, de mégis szabad maradnék, azt tehetnék, amit én akarok. Szerintetek ebben benne lenne az a srác? Vagy mit gondoltok róla? Én csak attól félek, hogy lehet beleszeretnék. Szerintetek?

18/L


2009. okt. 20. 23:13
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
persze d*gni mindenki szeret.
2009. okt. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem lenne benne mert többet akarna. A férfiak egymaguknak szeretik kisajátítani a nőt és nemszeretnek másokkal osztozni rajta. Még úgy se ha közben a pasi is egy másik nő ágyából menne hozzád.
2009. okt. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Benne van a pakliban, mert ha jó, akkor minél többet szeretnék vele lenni, ha meg nem, akkor kötetlenül sem szeretnék vele találkozgatni.

A barát, az barát, a kapcsolat, az meg megint csak más.

És nem fájna a szived egy kicsit sem, ha törénetesen belemegy a pasi egy kötetlen kapcsolatba, és aztán véletlenül meglátod egy másik lánnyal, akire ugyanúgy néz, mint rád?

Neked kell tudnod, hogy mit akarsz, ha kell, akkor vedd el, ne tétovázz, ha meg nem, akkor engedd, hagy menjen!

2009. okt. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Erre jó amúgy a távkapcsolat:-)

Lehet benne lenne, ezt tőle kell megkérdezned. Csak megint érdekes az, hogy néha találkoztok, és minden oké, egy darabig. Mi van ha valaki elkezd többet érezni? Na, az a ciki... tehát ezt jól gondold meg! :-)

De én tutira megkérdezném a srácot.

2009. okt. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!