Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek "kell" előbb smst küldeni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek "kell" előbb smst küldeni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy buta kérdés, de megmagyarázom, miért teszem fel.

Eddig 3x voltunk a barátommal távol egymástól, 1-1-1 hétre. Akárhányszor ment el valahova, mindkettőnknek egyértelmű volt, hogy az küld előbb smst, aki elutazott. Egyszer én utaztam el, aztán ő, és most megint ő. Tudom, hogy mindegynek kellene lennie, de én sokszor félek, hogy zavarom őt. Hiszen az se jó, ha egyből írogatom Neki az smseket. Ha meg ő ír, akkor akkor ír, ha hiányzom neki, tehát tudom, hogy nem zavarom. Vagy nagyon hülye vagyok, hogy este ilyen butaságokon agyalok? Nyugodtan mondjátok meg.


2013. júl. 19. 23:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Igazad van abban h nincs igazad
2013. júl. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Akinek több az egyenlege :)
2013. júl. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Tudom na, hogy butaság ilyenen agyalnom.:) De mindig félek, hogy nem hagyok szabadságot Neki(mondta már nekem egy felnőtt).:)

Igen igaz, az egyenleg....hát az most Neki.:)

2013. júl. 19. 23:17
 4/7 anonim ***** válasza:

Nagyon hülye vagy hogy este ilyen butaságokon agyalsz! ezt így tök nyugodtan mondom.


felesleges küldeni

2013. júl. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nagyon hülye vagyok, én is annak tartom magamat azon a téren, hogy túl sokat agyalok ilyeneken.

:D Néha már kínomban nevetek magamon.

2013. júl. 19. 23:30
 6/7 anonim ***** válasza:
háát igen, amúgy ez tényleg zavaró tud lenni. Ezt úgy jobb mérsékelni, vagy megtanulni leszarni ezeket a dolgokat.
2013. júl. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igen, ebben igazad van.:) Megy is, csak ha rámjön a sok stressz, akkor hülyeségekene agyalok, amit muszáj kiírnom. :) Mert nem látok tisztán.:)
2013. júl. 19. 23:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!