Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Randira megyek, es ti melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randira megyek, es ti melyik szinu overalt talaljatok jobbnak? Melyik feltunobb? Feher vagy barack? 20L

Figyelt kérdés

Olyan helyre megyunk, ahol kicsit huvos lesz, es nem tudom, hogy melyiket vegyem meg a ketto kozul

feher: [link]

barack: [link]


2013. júl. 20. 11:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a fehér szebb, viszont jobban kell vigyáznod, hogy ne koszolódjon. Ha én fehér nadrágba megyek valahova, mindig félek leülni :D
2013. júl. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
#.# fehér!
2013. júl. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Fehér és remélem a nő csak a ruha modell és nem Te vagy, mert valami elképesztő idétlen fejet vág :D
2013. júl. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A fehér nekem is jobban tetszik.
2013. júl. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

En is neztem, hogy milyen bena fejet vag:)) es nem, nem en vagyok a kepen.

Amugy nekem is van egy feher hosszunadragom, de nekem nem koszolodik olyan hamar., pedig annyira nem ugyelek, hogy ne legyen koszos

2013. júl. 20. 11:21
 6/12 anonim ***** válasza:
Fehér, egyértelműen. Nagyon jól néz ki egyébként.
2013. júl. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
attól függ milyen színű a hajad, a bőröd, stb. ha olyasmi mint a képen a lánynak, akkor a fehér, de ha sápadtabb vagy és világos a hajad, akkor a barack. :)
2013. júl. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
fehér :)
2013. júl. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A fehér gyakorlatilag használhatatlan a mindennapokban, bár kétségtelen, hogy jobban néz ki. A barack praktikusabb, én azt venném. Bár én kék-zöld párti vagyok.
2013. júl. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ez így jó kérdés, de függ a bőr és hajszíntől, mert mindenki a színt mondta, de az kevés, mert a benne lévőtől függ minden N
2013. júl. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!