Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Vonzónak találjátok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Vonzónak találjátok ha egy lány sminkeli magát?

Figyelt kérdés
Nem a kis pirositó szempillaspirál kontrasztjára gondolok ,hanem mondjuk egy dögös piros ruzs ,szépen kihangsulyozott szemek ,nagy szempillák?! nem barbibaba külsőre célzok,de mégis erősebb mint egy natur smink,vagy inkább a természetest szeretitek ?a pasikat eltudja ilyennel ijeszteni egy szép lány?
2013. jún. 12. 18:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Személy szerint én nem.
2013. jún. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
A természetest szeretem, és a rúzs kifejezetten taszít.
2013. jún. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
engem el tudna egy ilyen "ijeszteni".. nem szeretem, ha egy lányon 5 kg smink van
2013. jún. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Hányok tőle, ahogy a kiszedett szemöldöktől is és az odarajzolt szemöldöktől pedig RÓKÁZNI TUDNÉK, undorító gusztustalan és igénytelen!
2013. jún. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Fujj.. nem.


Ezt csak a divatlapok sulykolják, hogy smink meg kencefince... nem kell.


A férfi a természetes nőt szereti.


Mellesleg az nem szép lány aki a sminkjétől lesz szép... az a szép lány aki minden szirsz@r nélkül is szép.

2013. jún. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
én lány vagyok, és régebben én is eléggé sminkeltem magam:/ mostmár csak alap dolgokat használok, és sokkal jobban megnéznek a fiúk is:)
2013. jún. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

3as vagyok.

Ja és a smink nem műtét, szóval az arcod nem lesz szebb tőle.

2013. jún. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
természetesség híve vagyok ami a sminket illeti, de a rúzs az semmiképp. alapjában véve, ha egy lány szép, akkor megijedek. vagyis inkább nem úgy viselkedek mint egy kevésbé széppel.
2013. jún. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
tudom h nem műtét egy szép smink,szerintme én nem is szorulok rá h takargassam magam sminkel,de szeretek néha erős ruzsokat hazsnálni,de akkor persze a szememet nem is festem szinte ki ,csak érdekelt ,mert észrevettem h mostanában h nemkenek smemit a fejemre jobban közelednek hozzám ,pedig a haverjaim aztmondták régebben h szeretik egy nőn ha kivan hangsulyozva a szája meg iylenek..
2013. jún. 12. 18:13
 10/20 anonim ***** válasza:
43%
Ne sminkeljél értsd már meg b@zd+, senkinek nem tetszik, fogjátok már fel, felesleges és ocsmány is! Minek?
2013. jún. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!