Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mik azok a tulajdonság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mik azok a tulajdonságok amik miatt bolondultok egy pasi miatt?

Figyelt kérdés
2013. júl. 20. 11:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%

1. intelligencia

2. összhang

3. kellemes hang

2013. júl. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
11%
Erre egyszerű válaszolni: Jóképű legyen, vagy pénzes. Más semmi nem fontos a nőknek, amit az első válaszoló összehordott, betanult szöveget, azt ne hidd el!
2013. júl. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
96%
#2 a felszínes lányoknak talán elég ennyi, de én úgy gondolom, hogy azért vagyunk még egy páran olyanok, akiknek nem ezek számítanak, hanem, ahogy az első válaszadó írta, intelligencia, humor, stb. A kedvességet direkt nem írom, mert az nem elvárás, az egy alap dolog kell(ene), hogy legyen.
2013. júl. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
10%
Minden nőnek elég annyi, amit leírtam, főleg neked, mert próbálod itt magad gyorsan mentegetni, de tudjuk az igazat.
2013. júl. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

- hasonló természet, világnézet

- kedvesség, természetesség, őszinteség

- semmi sznobizmus, jó humor

- hozzám hasonlóan rajong a fantasyért és a sci-fiért, illetve nem nézi le azokat, akik szeretik a számítógépes játékokat

- külsőleg: szakáll, hosszú (nem rövidre nyírt) haj, szőrös mellkas

Elsőre ezek jutottak eszembe.

2013. júl. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nálam abszolút első az intelligencia, a kommunikációs készség, a humor, a stílus. Ezzel nagyon meg tud fogni egy pasi.

Második helyen a közös értékrend, figyelmesség, konfliktuskezelési készség áll.

Na meg persze a jó szex. :) Az elvárások KÖZÖTT persze szerepel az is, hogy nézzen ki valahogy (ápoltság, kisugárzás), és legyen normális egzisztenciája (nem jó az se, ha túl gazdag, pláne, ha rongyrázós, mert én sem vagyok az...)

2013. júl. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

2: Dobtam már nem egy pénzes és/vagy jóképű pasit azért, mert egy értelmes mondatot nem tudott kinyögni. Ennyit a betanult szövegemről, nálam az intelligencia mindennél fontosabb.

Az téged minősít, hogy csak ennyit látsz a világból, hogy a nőknek a pénz kell. Rossz csajok között keresgélsz, ennyi.

2013. júl. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Pretty_Fighter ***** válasza:
Humor:)
2013. júl. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
De hát nem hiszek nektek, hiába sírtok itt meg toporzékoltok, hogy nektek nem csak a külső számít.
2013. júl. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ha valaki sír, az te vagy! :D

Nekem spec. van egy intelligens, kedves, figyelmes, humoros pasim, úgyhogy eszemben sincs sírni. :) Inkább élvezem... :D

2013. júl. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!