Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érezted magad úgy hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezted magad úgy hogy nem vagy jó senkinek, nem vagy elég, elfáradtál, nincsen célod csak fekszel egész nap nincs semminek értelme?

Figyelt kérdés
2013. júl. 20. 19:38
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
remélem azért a megoldáson is töröd a kobakod!
2013. júl. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
van valamelyik nap program, haverokkal, de általában csak pszicho cikkeket/könyveket olvasgatok, meg animézek/gyúrok. De nincs különösebben érdekes életem, sajna ez elég gáz a lányoknak, hogy nem partizom csak ritkán, meg nem csinálok semmi extrémet ://
2013. júl. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Tudjátok luzernak érzem magam mert belekzdek valamibe és nem sikerűl semmi bénának érzem magam.a legnagyobbik álmomat sem sikerűlt valóra váltanom...........elveszett.
2013. júl. 20. 20:28
 14/20 anonim ***** válasza:
és mi volt az?
2013. júl. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor vagyok főleg sz*rul lottó húzás után, mert megint nem nyertem. Más esély meg nemigen van ebben az országban a jobb életre.
2013. júl. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Én meg azért szívok, mert nagyon alacsony vagyok és a lányoknál semmi esélyem, így nem is próbálkozom már, mert felesleges. Sokszor kicsúfoltak, még ma is van, hogy beszólogatnak srácok, mert megtehetik mert én úgysem tudom megverni őket nem félnek tőlem, sajnos.
2013. júl. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
megtaláljam a párom akivel kőzős jővőt tervezhetek jobban rosszban....lehet ez számotokra butaság de nekem nem volt az álmom.
2013. júl. 20. 21:26
 18/20 A kérdező kommentje:
ez volt az álmom
2013. júl. 20. 21:27
 19/20 anonim ***** válasza:

Nyugi, ez csak a kezdet! 10 év múlva ez lesz a kérdésed:


Érezted magad úgy hogy csak te kellesz mindenkinek, nem vagy elég egyedül, hulla fáradt vagy, van célod, de hiába dolgozol érte reggeltől estig, csak feküdnél egész nap, de nincs időd a munkád miatt és ennek így nem lesz jó vége?


Örülj, hogy fekhetsz! Amíg fekszel, találj ki célokat és KELJ FEL és indulj el apró lépésekkel megvalósítani azokat. Mozogni nem olyan fárasztó, mint feküdni egész nap!


43/F

2013. júl. 21. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
15 éve bipoláris zavarban szenvedek, pacsi.
2013. júl. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!