Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az az életcélom, hogy megszere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az az életcélom, hogy megszerezzem ezt a pasit, adnátok tanácsokat?

Figyelt kérdés

Még sosem volt csaja, és gimiig nem is lesz. CSAK miután elballagott... Még szerencse, hogy tudom, melyik templomba jár vasárnaponként, úgyhogy van esély a találkozásra.

Baromi válogatós, mert tudja magáról, hogy ő is jól néz ki. Kevés lány volt olyan, aki tetszett neki.

Ha megtudja, hogy egy lány teper utána, kiábrándul, tehát óvatosnak kell lennem!


Elhatároztam, hogy egy év alatt, a ballagásáig teljesen megváltozom. Lefogyok 20 kg-ot, csinos ruhákat veszek, a hajamat, bőrömet széppé varázsolom... És megpróbálom megszerezni, de hogyan? Borzalmas, hogy ilyen nehéz helyzetben vagyok! :(


2013. júl. 20. 23:42
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Ha ez a széppé varázsolás dolog működik majd, akkor varázsolj már nekem 10 kiló izmot, mert akárhogy sportolok, emelgetek, nem képes rámragadni. Sz.rok a génjeim. Köszi!
2013. júl. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Próbálj vele kedves lenni,beszélgetni.

Ha sikerül a megszépülés és összehaverkodtok,akkor jó esélyeid vannak:)

2013. júl. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nincs esélyed.:) Ha 20kg-t kell fogyni, az 1 év alatt nem fog menni, kivéve akkor, hogy ha alapból nagyon kövér vagy,(30-40kg felesleg) de akkor meg megint csak nincs esélyed...
2013. júl. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
hát ha olyan válogatós a srác, gondold végig hogy megéri-e. Ha úgy érzed igen, a következőt tanácsolom: próbáld valahogy magadra vonni a figyelmet (persze ne úgy hogy harsányan viselkedsz!!!) például derítsd ki a hobbiját, és próbáld ki te is mikor a közelben van.Próbálj közömbös maradni, hogy ne vegye észre hogy bejön neked. de ne ess az én hibámba, ne szeress bele túlzottan,emrt úgy fáj a legjobban ha mégse jön össze :(
2013. júl. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
jéj akkor ugyanott vagyunk:)) én is próbálok lefogyni, stb hogy megfeleljek a srácnak aki tetszik:) az a baj, hogy ő is nagyoon jól néz ki és szintén válogatós viszont többször hallottam őt mondani, hogy mennyire jó lenne már egy normális barátnő, aki megbecsüli.. :) ez adja a reményt, hogy még összejöhet.
2013. júl. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Sportolj valami intenzívet. Minimum 45 percig intenzíven mozogj és járj izzasztóba. Nem ugrik be hirtelen a neve. Ahova beültök és nagyon meleg van.

Ha mélyen hívő, akkor hordj csinos és nőies ruhákat, de ne legyél kihívó.

Legyen bámulatos mosolyod és talán menni fog ;)

Ja és ügyelj a részletekre. Egészséges és tiszta bőr, szép haj, ápolt körmök. Ne használj sminket, vagy bármi természetellenest, azt nem minden fiú szereti.

2013. júl. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6os ez de aranyos:D szaunának hívják...
2013. júl. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, hogy segítettetek kioktatás helyett! :) Remélem, hogy sikerül minden, bár tudom, ez egy kemény "harc" lesz!
2013. júl. 21. 00:05
 9/10 anonim ***** válasza:

A szauna nem fogyaszt, csak a vizet veszíted el, meg méregtelenít, a következő ivásnál visszajön a víz.


Egy év alatt 20 kg leadható. Csak az a baj, hogy magadért kellene csinálni, nem másért.


A templomban ismerkedésről meg megvan a véleményem, de azt megtartom magamnak.

2013. júl. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Templomba? Hát akkor hajrá. Miért szabályszerű, hogy csak ballagás után lesz csaja? A pásztor nem engedi neki?


Hallod fiam, segíts magadon, és isten is megsegít.

2013. júl. 21. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!