Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kérdezzem meg a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérdezzem meg a barátnőmet kíméletesen, hogy nem-e leborotválná alul a szőrzetét?

Figyelt kérdés
Úgy hogy nem küldjön el a búsba azzal az indokkal hogy mi közöm van hozzá.
2013. júl. 21. 17:04
 1/9 anonim ***** válasza:

Mármint a barátnődet, akivel intim viszonyban vagy?

Hát, ahhoz azért van némi közöd! :D

2013. júl. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%

Hé csájé! Nem-e kéne esetleg ledurnod a nádast?

Legrövidebb út az egyenes.

2013. júl. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Jó, de hogy kérdezzem meg?
2013. júl. 21. 17:09
 4/9 anonim ***** válasza:
ha nem akarod, hogy erősödjön és szúrjon is, akkor célszerűbb a gyanta, hát ne ajtóstul menj a házba, amikor beszélgettek, akkor említsd meg neki. persze Te ismered ő milyen, mit hogyan lehet N
2013. júl. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ha igy is megdugod akkor annyira nem undorotsz tőle.
2013. júl. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

mondd meg neki, hogy neked úgy jobban tetszene, ha borotválná, és kérdezd meg, ő mit gondol erről. nekem is volt olyan barátom, aki mondta, hogy úgy jobban szereti, ha csupasz vagyok teljesen. alapból csak rövidre szoktam nyírni, úgy kényelmesebb, de neki úgy jött be, szóval akkor borotváltam.

a gyanta az azoknak lehet jó, akiknek magas a fájdalomküszöbük. :D én tuti nem gyantáztatnám egy srác kedvéért se. még belegondolni is rossz :D

22L

2013. júl. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, hogy ő hogy szereti jobban, ha neked le van-e borotválva. Aztán finoman jelezd neki, hogy te is úgy szeretnéd.
2013. júl. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Így kérdezd: "Nem-e leborotválnád alul a szőrzetedet?"

Egyébként nyelvtanilag jól összeraktad ezt a mondatot...

2013. júl. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Az intim szőrzet védő funkciója, szerepe erősebb egy nő esetében, mint egy férfinél, mert hogy előbbinél egy nyitott testrészt takar(na). Kipirosodás, kipattogzás, gyulladt benőtt szálak, gombás fertőzések, a legrosszabb esetet inkább hagyjuk..., nem keveset kockáztat és veszélyezteti egészségét a barátnőd, ha eltávolítja a szőrzetét. De mondjuk kezdetnek borotváld Magad csupaszra pontosan 3 naponta kb 1 hónapig, így tartós lesz a viszkető, szúró, égő érzés. Aztán gondolkozz el még egyszer ezen a kérdéseden. Ha továbbra is a csupaszra indulsz be, nézelődj 8 év alatt, Náluk sikered lenne.
2013. aug. 4. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!